Filtruj według
Cena
42 43
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Perel

Perel to marka, która jest własnością znanej firmy Velleman. Powstała ona w 1974, założona przez Koena Vellemana - zrobił to chcąc rozpocząć produkcję zestawów elektronicznych. Perel również markuje produkty z kategorii elektroniki, ale skupia się konkretnie na wysokiej jakości produktach przeznaczonych do użytku indywidualnego. To przede wszystkim praktyczne rozwiązania, które mają za zadanie ułatwiać życie zarówno w domu, jak i w pracy, a nawet w samochodzie podczas jazdy.
Ilość produktów: 1
Loading...

Termometr okienny - przezroczysty - Perel WC216

Termometr okienny do użytku wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Wyposażony jest w przezroczysty wyświetlacz LCD. Obudowa termometru ma kolor szary . Urządzenie zasilane jest...
5.0 (1)
Indeks: VEL-18723
Indeks: VEL-18723
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 42,90 zł Cena 42,90 zł
  • Darmowa dostawa

Perel - marka firmy Velleman

Firma Velleman działa od 1974 roku na rynku i zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. Celem była przede wszystkim produkcja zestawów elektronicznych. Dzisiaj producent ma solidną pozycję na rynku elektroniki dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu - zajmuje się produkcją zarówno zestawów elektronicznych, jak i szeroko pojętego sprzętu przeznaczonego dla majsterkowiczów. Firma obecnie posiada filie na całym świecie (w ponad 80 krajach) i oferuje ponad 16 tysięcy różnych produktów. Dzięki rozwojowi i znakomitemu planowaniu Velleman posiada 8 własnych marek, z czego jedną z nich jest Perel.

Marka Perel

Marka Perel została zainicjowana przez producenta Velleman. Celem produktów, które oferuje jest przede wszystkim ułatwianie codziennego życia użytkownikom. Oferowany sprzęt to bardzo duży wybór urządzeń przeznaczonych do wykorzystania w zwykłym gospodarstwie domowym. Podstawą są praktyczne rozwiązania problemów, które pojawiają się codziennie w każdym domu, podczas pracy lub nawet w samochodzie. Perel oferuje sprzęt, który jest w stanie zapewnić wyższą temperaturę w pomieszczeniu, oczyścić powietrze z zanieczyszczeń, doświetlić ciemny kąt w przedpokoju lub wejście do domu z ogrodu. Marka oferuje szerokie spektrum różnego rodzaju urządzeń - są to zarówno sprzęty elektroniczne (między innymi zegar ścienny z wyświetlaczem LED, miernik energii 230 V, reflektory LED, moduł sterowania GSM do zamontowania na szynę DIN i wiele innych), jak i nie powiązane bezpośrednio z elektroniką (na przykład skrzynia narzędziowa na rolkach, skrzynka z szufladami, wieszak na ubrania, walizka ABS na kółkach, czerwono-biały pachołek na drogę i wiele innych).

Perel to wysoka jakość

Cały asortyment charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Tak dobre wyniki osiągane są dzięki profesjonalnemu zespołowi specjalistów projektantów oraz nowoczesnemu systemowi produkcji. Jednym z najważniejszych filarów wysokiej jakości produktów Perel jest wielopoziomowa kontrola jakości podczas produkcji. Jakość sprzętu jest monitorowana na wielu etapach powstawania - zarówno w procesie produkcji poszczególnych części, jak i po złożeniu całości.

Co oferujemy w Botland?

Na stronie sklepu Botland znajdziesz urządzenie pomiarowe do kontroli temperatury w warunkach domowych oraz przydomowych. Sprzęt jest przystosowany do pracy zarówno w warunkach sprzyjających elektronice, jak i bezpośrednio na dworze. Termometr posiada odpowiednią klasę szczelności, natomiast materiał z którego zbudowana jest obudowa to odporny na zmienne warunki atmosferyczne plastik. Dzięki zastosowaniu technologi tak zwanego przezroczystego wyświetlacza LCD oraz zamontowanej przyssawce - urządzenie może zostać zamontowane na oknie (zarówno po wewnętrznej, jak i po zewnętrznej stronie). Dzięki temu możliwe jest jednoczesne kontrolowanie temperatury z perspektywy osoby będącej z wewnętrznej strony okna, jak i z zewnętrznej strony. Sprzęt działa dzięki oszczędnemu systemowi zasilania, do którego wystarcza jedna niewielka bateria CR2032 o napięciu 3 V (jest dołączona w zestawie z urządzeniem). Jedną z przydatnych funkcji jest możliwość dowolnie częstego resetowania wyświetlanej temperatury maksymalnej oraz minimalnej (na przykład w odstępie doby).