Filtruj według
Cena
181 182
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki i2Audio

Firma i2Audio to marka oferująca swoim klientom inteligentne rozwiązania do systemów audio. Określa siebie jako partnera dla każdego, kto stara się wykonać własne cyfrowe lub analogowe urządzenie audio. i2Audio tworzą ludzie, którzy łączą swoją pasję do muzyki z zamiłowaniem do elektroniki. Sprzęt tej firmy charakteryzuje się znakomicie przemyślanymi projektami oraz wysoką jakością. W ofercie znajdziesz zarówno rozwiązania dla klientów indywidualnych, jak i dla producentów sprzętu audio. i2Audio oferuje szeroką gamę usług i produktów - od przedwzmacniaczy po stopnie mocy, wraz z niezbędnym oprogramowaniem.
Ilość produktów: 1
Loading...

i2 Audio Phono One - przedwzmacniacz gramofonowy MM

Phono One jest niewielkim, bardzo dobrze brzmiącym przedwzmacniaczem gramofonowym dla systemów MM . Zaprojektowany został tak, aby osiągnąć niskie zniekształcenia...
5.0 (3)
Indeks: RHF-18029
Indeks: RHF-18029
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 259,00 zł Cena 181,30 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

O firmie i2Audio

Marka i2Audio powstała z inicjatywy dwóch osób zafascynowanych elektroniką oraz muzyką. Jedną z nich jest Daniel Matuschek, który prowadzi popularną firmę HiFiBerry. Jej celem jest produkcja specjalnych dodatków audio dla entuzjastów urządzeń wykonywanych z wykorzystaniem minikomputera Raspberry Pi, ale oferta kierowana jest również na rynek profesjonalnych rozwiązań audio. Druga osoba to Jörg Schambacher, który całkowicie poświęcił się tworzeniu profesjonalnych rozwiązań audio w ramach działalności i2Audio. Miał ponadto duży wkład przy wdrażaniu technologii wzmacniaczy klasy D na rynek motoryzacyjny oraz osiągnął wiele sukcesów pracując wcześniej na stanowiskach kierowniczych. Obecnie w wolnym czasie zajmuje się grą na saksofonie i fortepianie, co dowodzi prawdziwemu oddaniu się muzyce.

Jaki jest asortyment i2Audio i co znajdziesz w Botland?

W Botland dostępny jest między innymi przedwzmacniacz gramofonowy - i2Audio Phono One. To urządzenie wykorzystywane w gramofonach, aby uzyskać prawidłową barwę dźwięku. Zapis najniższych częstotliwości dźwięku zajmuje fizycznie najwięcej miejsca na płycie, dlatego by je oszczędzić stosuje się tak zwaną korekcję RIAA polegającą na obniżeniu głośności niskich częstotliwości o 20 dB. Aby odtworzyć pierwotne brzmienie, potrzebny jest przedwzmacniacz gramofonowy.

Przed sprzętem stoi trudne zadanie przywrócenia odpowiedniej głośności niskim częstotliwościom dźwięku przy możliwie najmniejszym zniekształceniu pozostałych części nagrania. Phono One to przedwzmacniacz na płytce drukowanej, który jest przeznaczony do systemów MM i osiąga bardzo niskie zniekształcenia opóźnienia grupowego, dzięki czemu dźwięk brzmi bardzo naturalnie. Wydajne, zintegrowane wzmacniacze operacyjne oraz kondensatory foliowe o wysoce liniowym przebiegu sprawiają, że przedwzmacniacz dostarcza dźwięk z niską ilością szumów i zniekształceń. Impedancja wejściowa wynosi 47 kΩ / 100 pF, a wzmocnienie to 40 dB. Urządzenie zasilane jest napięciem 12 V o natężeniu 100 mA, posiada pozłacane złącza RCA (wejścia i wyjścia) oraz przygotowane pady lutownicze. Doskonale sprawdzi się w sprzęcie audio przeznaczonym dla wymagających użytkowników.