Filtruj według
Cena
5 9
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-3) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Rocket

Firma Rocket Poland Sp. z o. o. powstała w 1998 roku, kiedy to koreańskie przedsiębiorstwo ROCKET ELECTRIC Co. Ltd. nabyło udziały w działających od 1946 roku Starogardzkich Zakładach Przemysłu Elektrochemicznego “ELEKTRON”. Od początku swojej działalności, firma specjalizowała się w produkowaniu baterii. Z czasem doszły do tego latarki oraz żarówki. Celem przedsiębiorstwa jest dostarczanie konsumentom wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. Przez cały okres funkcjonowania, Rocket Poland Sp. z o. o. współpracował zarówno z sieciami handlowymi, jak i hurtowniami, nie tylko na terenie kraju, ale również państw Unii Europejskiej. Ponadto, firma współdziała ze znanymi producentami urządzeń elektronicznych, takimi jak Samsung, LG, Sharp czy Funai. Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją baterii w prywatnych markach, m.in. dla takich sklepów jak Lewiatan, Stokrotka, Cirkle K czy Piotr i Paweł.

Ilość produktów: 2
Loading...

Bateria litowa Rocket - CR123 3V

Bateria litowa Rocket CR123 stosowana jest w różnego rodzaju aparatach, kamerach oraz czujnikach ruchu.
5.0 (1)
Indeks: BAL-13933
Indeks: BAL-13933
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 8,90 zł Cena 8,90 zł
  • Darmowa dostawa

Bateria litowa CR2032 3V Rocket - 5szt.

Bateria CR2032 o napięciu nominalnym 3 V i pojemności 220 mAh, wykorzystywana np. jako źródła zasilania do układów o niskim poborze prądu. Cena za jedną sztukę.
5.0 (3)
Indeks: BAT-08547
Indeks: BAT-08547
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 5,50 zł Cena 5,50 zł
  • Darmowa dostawa

Wysokiej jakości baterie Rocket

W ofercie naszego sklepu dostępne są m.in. baterie litowe-foto firmy Rocket, które znajdują zastosowanie zarówno w aparatach, kamerach, jak i czujnikach ruchu, a ponadto laserowych modułach i dalmierzach laserowych. Z uwagi na bardzo silny impuls energii, który następuje w trybie natychmiastowym, są często wykorzystywane w latarkach, które wyróżniają się dużym zużyciem prądu. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka wydajność energetyczna, dzięki czemu sprawdzają się nawet w bardzo niskich temperaturach (do -40 ℃). Baterie litowe-foto produkowane przez firmę Rocket dodatkowo cechują się bardzo wysoką jakością wykonania i długą żywotnością. Termin przydatności wynosi nawet 10 lat.

Zasilanie innych urządzeń elektronicznych

Oprócz wyżej opisanych baterii, w naszym asortymencie dostępne są również baterie litowe-guzikowe firmy Rocket. Pomimo niewielkich rozmiarów, wyróżniają się bardzo wysoką wydajnością, dzięki czemu doskonale sprawdzą się do zasilania różnego rodzaju urządzeń elektronicznych, kalkulatorów, pilotów, książek elektronicznych i wielu innych sprzętów o niskim poborze prądu. Dzięki większej liczbie sztuk w opakowaniu, nie musisz obawiać się o ciągłość działania swojego urządzenia. Szukasz wysokiej jakości baterii w dobrej cenie? Sprawdź produkty Rocket i ciesz się pewnym źródłem zasilania.