Filtruj według
Cena
16 17
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Maxlife

Maxlife oferuje swoim klientom sprzęt elektroniczny wysokiej jakości. Firma oferuje bardzo szeroki wybór urządzeń, takich jak ładowarki USB, przewody USB o różnych końcówkach lub uniwersalne przewody USB, słuchawki douszne czy powerbanki. Dzięki konkurencyjnym cenom produktów często zużywających się użytkownikom smartfonów oraz zachowaniu doskonałej klasy wykonania, firma wysyła je do kilkudziesięciu krajów. W ofercie Botland znajdziesz między innymi praktyczny kabel USB.
Ilość produktów: 1
Loading...

Przewód Maxlife Nylon 3w1 USB typ A - microUSB + lightning + USB typ C - czarny - 1m

Przewód 3 w 1 od Maxlife, w czarnym oplocie materiałowym. Posiada złącza USB A, microUSB, lightning, USB-C, dzięki czemu można obsługiwać do trzech urządzeń jednocześnie....
5.0 (1)
Indeks: LAM-17445
Indeks: LAM-17445
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 16,90 zł Cena 16,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Maxlife - akcesoria do urządzeń przenośnych

W ofercie Maxlife przeważają p produkty przeznaczone do używania ze wszelkiego rodzaju urządzeniami przenośnymi. Firma oferuje swoim klientom innowacyjne i wygodne rozwiązania, często trudne do znalezienia u konkurencji. Znakomitym przykładem są kable magnetyczne. To sprzęt, którego jeden z dwóch oddzielnych elementów należy umieścić w gnieździe urządzenia mającego być ładowane (komponent niewiele większy niż sama wtyczka). Załączony przewód posiada specjalną końcówkę z wmontowanym magnesem oraz z wyprowadzeniami pasującymi do drugiego elementu. Po zbliżeniu końcówki kabla do miejsca ładowania urządzenia - dwie części połączą się dzięki zamontowanym magnesom, a ładowarka podłączona do sieci elektrycznej zacznie ładować. To innowacyjne rozwiązanie zapobiegające wyłamywaniu się kabli i częstym uszkodzeniom gniazd w smartfonach. Producent oferuje klientom również słuchawki, powerbanki oraz inne rodzaje przewodów ładujących.

Co oferujemy w Botland?

W ofercie sklepu Botland znajdziesz praktyczny przewód USB wysokiej jakości. Model ten został opleciony dodatkowym, czarnym oplotem materiałowym, który uniemożliwia plątanie albo łamanie żył wewnątrz. Dzięki temu produkt jest w stanie bezawaryjnie służyć przez długi okres czasu, nawet mimo pracy w trudnych warunkach. Najważniejszą cechę przewodu stanowi jednak jego charakterystyczny rozdzielnik, pozwalający na ładowanie urządzenia z różnymi typami gniazd. Złącza w rozdzielniku to USB typu A, micro USB oraz lightning (wtyczka stosowana do urządzeń firmy Apple takich jak Iphone). Warto zaznaczyć, że wszystkie końcówki sprawdzą się nie tylko przy ładowaniu, ale również do przesyłu danych (na przykład między komputerem a urządzeniem przenośnym). To praktyczne rozwiązanie dla osób, które posiadają urządzenia ładowane za pomocą różnych przewodów. Przewód posiada funkcję Quick Charge, a jego długość wynosi 1 metr.