Filtruj według
Cena
160 240
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Hikvision

Hikvision to światowy lider w dziedzinie systemów monitoringu i zabezpieczeń. W firmie Hikvision pracują inżynierowie i konstruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Firma Hikvision tworzy szeroką paletę produktów o nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, które spełniają nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów. Oprócz produktów związanych z monitoringiem i zabezpieczeniami firma Hikvision produkuje także urządzenia automatyki domowej, urządzenia automatyki przemysłowej, a także układy elektroniki przeznaczone do samochodów. Produkty Hikvision zapewniają również użytkownikom końcowym potężną inteligencję biznesową, która może umożliwić prowadzenie rozbudowanych operacji finansowych, co ma pozytywny przekład na większy sukces komercyjny.

Ilość produktów: 2
Loading...

Kamera WiFi Hikvision HWC-P120-D/W 1080p 2MPx

Kamera WiFi marki Hikvision przeznaczona do pracy wewnątrz pomieszczeń. Rozdzielczość kamery wynosi 2 MPx pozwala rejestrować obraz Full HD 1080p . Może mieć zastosowanie w...
Indeks: PRO-17083
Indeks: PRO-17083
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 240,00 zł Cena 240,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Kamera WiFi Hikvision HWC-P100-D/W 720p 1MPx

Kamera WiFi marki Hikvision o rozdzielczości 1 MPx , potrafi rejestrować obraz o rozdzielczości HD 720p . Przeznaczona do pracy wewnątrz pomieszczeń, może być stosowana do...
Indeks: PRO-17082
Indeks: PRO-17082
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 160,00 zł Cena 160,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Hikvision – profesjonalnie wyszkolona kadra o zasięgu globalnym

W firmie Hikvision jest zatrudnionych ok. 40 tys. pracowników o bardzo bogatym doświadczeniu zawodowym i wysokich kwalifikacjach. Każdego roku część przychodów firmy w skali roku jest przeznaczana na prace badawczo-rozwojowe, dzięki czemu specjaliści z Hikvision na bieżąco rozwijają produkty firmy, spełniając oczekiwania rynku. Z tego powodu prace badawczo-rozwojowe obejmują szeroki zakres rozmaitych procesów technologicznych, w skład których wchodzi projektowanie, rozwijanie, kontrola jakości i testy funkcjonalne, a także kompleksowe wsparcie techniczne dla klientów i serwisowanie urządzeń. Dział badawczo-rozwojowy firmy Hikvision działa na cały świat. Jednostki firmy Hikvision, w skład których wchodzą działy R&D znajdują się w Kanadzie, Wielkiej Brytanii oraz ChRL. Szeroka oferta firmy Hikvision, która jest na bieżąco rozbudowywana, to jeden z najważniejszych czynników stawiających Hikvision na pozycji światowego lidera w dziedzinie zabezpieczeń i monitoringu.

Hikvision – kamery Wi-Fi do wielu zastosowań

Sklep Botland oferuje kamery marki Hikvision, które posiadają wbudowany moduł łączności Wi-Fi. W zależności od modelu rozdzielczość matrycy wynosi 1Mpix lub 2Mpix – kamery mogą nagrywać obraz w rozdzielczości odpowiednio HD (720p) lub Full HD (1080p). Wbudowany czujnik podczerwieni wykrywa ruch w strefie monitorowanej, nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Dzięki wbudowanej obsłudze Wi-Fi możemy śledzić obraz z kamery na monitorze przesyłany zdalnie. Kamery Hikvision można z powodzeniem wykorzystać do zbudowania profesjonalnego systemu monitoringu współpracującego z alarmem antywłamaniowym, zarówno na obiektach mieszkalnych, jak i pracowniczych.