Filtruj według
Cena
597 598
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-3) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki FeelTech

FeelTech to chińska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń elektronicznych. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w prowincji Henan. FeelTech stawia przede wszystkim na innowacyjność, dlatego dysponuje nowoczesnym centrum badawczym, w którym inżynierowie testują nowe urządzenia. Przedsiębiorstwo oferuje swoje produkty praktycznie na całym świecie i słynie z wysokiej jakości oraz niezawodności wytwarzanych sprzętów.
Ilość produktów: 1
Loading...

Generator funkcyjny DDS FY6900 20MHz - 2 kanały

Dwukanałowy generator funkcyjny. Umożliwia generację przebiegu sinusoidalnego w zakresie do 20 MHz . Wartość próbkowania wynosi 250 MSa/s, rozdzielczość pionowa to 14 bitów....
Indeks: GTK-17187
Indeks: GTK-17187
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 629,00 zł Cena 597,55 zł
  • Obniżka
  • Darmowa dostawa
  • Promocja

Zaawansowane generatory funkcyjne FeelTech

W asortymencie firmy FeelTech można znaleźć m.in. dwukanałowe generatory funkcyjne, które są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego elektronika i robotyka. Dzięki nim użytkownicy mogą generować sygnał napięciowy charakteryzujący się określonymi parametrami. Generatory FeelTech umożliwiają generowanie takich sygnałów jak sinusoidalny, prostokątny, trójkątny, piłokształtny, cyfrowy TTL i arbitralny. Wszystkie z nich charakteryzują się szerokim zakresem, dzięki któremu generatory firmy z Henan można wykorzystywać na wiele sposobów.

Co jeszcze warto wiedzieć o generatorach FeelTech?

Ich dokładność i uniwersalność jest wysoko oceniana zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych elektroników i robotyków. Warto wiedzieć, że producent bezpłatnie udostępnia oprogramowanie, za pośrednictwem którego można sterować generatorem z poziomu komputera. Takie rozwiązanie podnosi nie tylko szybkość, ale również efektywność pracy. Urządzenia firmy Henan mają szereg dodatkowych funkcji, takich jak np. modulacja, licznik częstotliwości i czasomierz. Generator komunikuje się poprzez interfejs USB i jest wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz. Przedsiębiorstwo stale pracuje nad nowymi urządzeniami, dlatego w jego ofercie systematycznie pojawiają się nowe generatory charakteryzujące się jeszcze lepszymi parametrami technicznymi. Pomimo szerokich możliwości urządzenia firmy FeelTech są proste i intuicyjne w obsłudze, dlatego z powodzeniem mogą je wykorzystywać nawet początkujący miłośnicy nauk ścisłych. W razie jakichkolwiek problemów lub niejasności warto zapoznać się z instrukcją obsługi konkretnego urządzenia.