Filtruj według
Cena
349 349
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Pai Technology

Pai Technology to firma specjalizująca się w produkcji m.in. modularnych robotów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Misją przedsiębiorstwa jest zaszczepienie dzieciom pasji do nauk ścisłych, a szczególnie do programowania, elektroniki i informatyki. Pai Technology jest laureatem wielu prestiżowych nagród i zdobywcą wysokich miejsc na podium w licznych konkursach. Przedsiębiorstwo produkuje swoje technologie w oparciu o model nauczania STEAM, czyli połączenie nauki, technologii, inżynierii, sztuki oraz matematyki.
Ilość produktów: 1
Loading...

Botzees - modularny robot edukacyjny

Modularny robot edukacyjny Botzees przeznaczony dla dzieci w wieku od lat 4 . Robot pozwala w łatwy sposób wkroczyć najmłodszym w świat programowania oraz pobudzić wyobraźnię....
Indeks: AKR-16676
Indeks: AKR-16676
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 349,00 zł Cena 349,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Roboty edukacyjne Pai Technology – podstawowe informacje

W asortymencie opisywanej firmy można znaleźć m.in. roboty modularne przeznaczone dla dzieci, które ukończyły 4 rok życia. Producent udostępnia darmową aplikację na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik może zdalnie sterować robotem w świecie rzeczywistości rozszerzonej. Programowanie urządzenia odbywa się za pośrednictwem graficznego języka kodowania, które wyróżnia się prostotą i intuicyjnością. Aby przydzielić konkretne zadanie robotowi, wystarczy przeciągnąć odpowiednią komendę i określić jej parametry. Sprzęt ma wbudowany wydajny akumulator, w którym uzupełnia się energię za pomocą przewodu micro-USB–USB A (niezbędne okablowanie jest dołączone do urządzenia).

Samodzielny montaż robota Pai Technology

Tym, co wyróżnia roboty edukacyjne firmy Pai Technology, jest możliwość samodzielnego składania urządzenia według własnego projektu. Na start producent udostępnia 6 gotowych schematów, według których można złożyć robota. Cały zestaw zawiera ponad 100 elementów, w tym jednostkę centralną, czujnik ultradźwiękowy, silnik oraz wspomniany wcześniej przewód służący do ładowania akumulatora. Roboty firmy Pai Technology są doskonałym pomysłem na prezent. Możliwość skonstruowania własnego robota to marzenie wielu dzieci. Nie ma nic efektywniejszego niż połączenie nauki z zabawą. Przedsiębiorstwo Pai Technology systematycznie udoskonala swoje oprogramowanie, która rozszerza możliwości robota.