Filtruj według
Cena
99 134
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki PNY

PNY to amerykańska marka, która funkcjonuje na rynku już od 1985 roku. W jej ofercie dostępny jest szeroki asortyment części i akcesoriów komputerowych, a także drobnego sprzętu elektronicznego – między innymi produktów gamingowych, dysków flash USB, dysków twardych, power banków, kart graficznych, adapterów, kart pamięci oraz wielu innych artykułów. Firma prowadzi także szeroko zakrojoną działalność edukacyjną i charytatywną na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, zwiększenia dostępu do nauki, wyrównywania szans społecznych oraz ochrony środowiska.

Ilość produktów: 2
Loading...

Dysk SSD 2,5" - PNY CS900 - 240GB

Dysk SSD PNY CS900 to bardzo dobre rozwiązanie jeśli planujemy usprawnić pracę naszego komputera, dzięki użyciu tego typu nośników pamięci, praca naszego systemu operacyjnego...
Indeks: PER-16445
Indeks: PER-16445
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 134,00 zł Cena 134,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Dysk twardy SSD PNY CS900 120GB

Wydajny 2,5 calowy dysk twardy SSD o pojemności 120 GB. Oferuje maksymalną prędkość odczytu do 515 MB/s oraz zapisu do 490 MB/s. Wykorzystuje interfejs SATA III 6 Gb/s. 
Indeks: PER-15148
Indeks: PER-15148
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 99,00 zł Cena 99,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

PNY – firma z tradycją

Marka PNY obecna jest na rynku już od połowy lat 80., dzięki czemu zdążyła zdobyć uznanie i zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. Jej produkty cechują się starannym projektem, wysoką jakością wykonania i wykorzystaniem doskonale dobranych materiałów, a także dużą wygodą użytkowania. Firma oferuje swoim klientom rozbudowany dział obsługi i platformę umożliwiającą kontakt z innymi użytkownikami produktów tej marki. Dodatkowo przedsiębiorstwo regularnie uczestniczy w międzynarodowych wydarzeniach technologicznych i targach oraz prowadzi szkolenia i działalność charytatywną.

Jakie produkty oferuje marka PNY?

W ofercie PNY znajdziesz szeroki wybór akcesoriów gamingowych, a także elementów, które pomogą rozbudować Twój komputer i znacząco zwiększyć jego funkcjonalność. Firma jest producentem między innymi najwyższej klasy kart graficznych NVIDIA, które są wykorzystywane przez grafików, artystów i graczy komputerowych na całym świecie. Oprócz tego asortyment obejmuje także dyski flash USB, dyski twarde do zabudowy i przenośne, karty pamięci micro-SD i SD, flash drive OTG oraz wiele innych produktów.

Produkty PNY w ofercie Botland

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi dysk twardy SSD marki PNY o pojemności 240 GB i formacie 2,5 cala. Urządzenie umożliwia zapisywanie danych z maksymalną prędkością 500 MB/s oraz ich odczytywanie z prędkością 535 MB/s. Dysk jest wyposażony w praktyczny, szybki interfejs SATA III oraz korzysta z technologii S.M.A.R.T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology) i Trim. Sprzęt pracuje bardzo cicho, jest energooszczędny i nadaje się do montażu zarówno w laptopach, jak i komputerach stacjonarnych.