Filtruj według
Cena
169 382
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Imou

Imou sprzedaje na całym świecie swoje produkty z segmentu urządzeń monitorujących. Marka należy do światowej klasy firmy o nazwie Dahua Technology, która od lat jest jednym z liderów producentów systemów monitoringu. Urządzenia oferowane przez Imou to sprzęt przeznaczony zarówno do prywatnych zastosowań dla użytkowników domowych, jak i profesjonalnie przystosowane systemy przeznaczone do wykorzystania w biznesie (w budynkach firmowych, biurach i podobnych miejscach). Wszystkie produkty Imou cechują się wysoką jakością oraz wieloletnią bezawaryjnością.

Ilość produktów: 2
Loading...

Kamera IP kopułkowa Imou IPC-G26E WiFi 1080p 2MPx IP67

Kamera kopułkowa stanowiąca element systemu monitoringu pomieszczeń. Umożliwia nagrywanie w standardzie 1080p Full HD . Urządzenie obsługuje wydajną kompresję wideo H.265,...
Indeks: HUR-16369
Indeks: HUR-16369
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 382,00 zł Cena 382,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Kamera IP obrotowa Imou Ranger 2 IPC-A22E Wi-Fi 1080p 2MPx

Kamera obrotowa , wykorzystywana jako element systemu monitoringu pomieszczeń. Jest kompatybilna ze standardem FullHD 1080p . Urządzenie posiada funkcję detekcji ruchu oraz...
Indeks: HUR-16370
Indeks: HUR-16370
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 169,90 zł Cena 169,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Imou – urządzenia z przyszłości

Marka Imou oferuje urządzenia na miarę tych, które oglądamy w filmach o dalekiej przyszłości, gdzie cały świat jest pełen niesamowitych technologii. Produkty tej firmy to przede wszystkim sprzęt wpisujący się w koncepcję Internetu Rzeczy (IoT – Internet of Things). Użytkownicy z całego świata mogą korzystać z systemu 3 w 1, w którym zawierają się inteligentne technologie, inteligentne urządzenia i przede wszystkim chmura Imou. Wszystkie te systemy połączone ze sobą pozwalają na budowanie nowoczesnych ekosystemów IoT. Większość produktów jest zaprojektowana w taki sposób, aby użytkownik mógł z łatwością wykorzystać je w swoim systemie inteligentnego budynku (SmartHome). Klienci wykorzystujący taki sprzęt w swoim domu zwiększają swoje bezpieczeństwo i wygodę przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalizmu oraz niezawodności. Te same pozytywne cechy zyska również klient biznesowy stosujący te urządzenia w swojej firmie. Producent sugeruje wręcz podobieństwo korzystania z monitoringu Imou do sytuacji, w której zostaje wynajęty ochroniarz pracujący bez ustanku przez całą dobę.

Imou – co znajdziesz w Botland?

Botland oferuje między innymi kompleksowe urządzenie, które może stanowić jeden z elementów całego systemu monitoringowego budynku. Dzięki doskonałej optyce oraz oprogramowaniu kamera nagrywa obraz w wysokiej jakości o rozdzielczości 1080p Full HD. Jednocześnie producent pomyślał również o praktycznym aspekcie oszczędnego zapisu danych, dlatego umieścił w urządzeniu możliwość wydajnej kompresji wideo H.265, która pozwala znacząco ograniczyć rozmiary plików z nagraniami. Produkt komunikuje się na przykład z urządzeniem mobilnym użytkownika za pośrednictwem interfejsu Wi-Fi. Wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację, aby uzyskać na telefonie w każdym miejscu na świecie aktualny obraz z kamery oraz otrzymywać ewentualne alerty o ważnych wydarzeniach. Warto również zaznaczyć, że urządzenie wyposażone jest w obudowę zapewniającą mu klasę szczelności na poziomie IP67, co oznacza, że sprzęt może również znaleźć zastosowanie poza budynkiem w trudniejszych warunkach atmosferycznych.

Innym przykładem jest podobne, ale prostsze urządzenie, które również może być wykorzystywane do monitoringu. Oferuje wysoką jakość obrazu, funkcję detekcji ruchu, śledzenia obiektów oraz możliwość połączenia z systemem smart home i aplikacją mobilną producenta.