Filtruj według
Cena
499 499
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Korbo

Korbo to polska marka specjalizująca się w tworzeniu edukacyjnych klocków konstrukcyjnych przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Produkty mają za zadanie wprowadzenie maluchów w świat kodowania, matematyki i logiki, ale wspierają również inne aspekty istotne w edukacji STEAM, takie jak nauka muzyki, praca w grupie czy analizowanie i rozwiązywanie problemów. Klocki konstrukcyjne mogą być używane zarówno podczas indywidualnej zabawy z dzieckiem, jak i podczas zajęć grupowych w przedszkolu lub szkole. Wszystkie zabawki marki Korbo są produkowane na terenie Polski i wykorzystują wyłącznie starannie przetestowane, w pełni bezpieczne materiały.

Ilość produktów: 1
Loading...

Korbo Edu Code zestaw edukacyjny - 420 elementów

Zestaw edukacyjny , którego głównym celem jest zapoznanie najmłodszych z podstawowymi zasadami kodowania .  Zaznajamia ich z takimi pojęciami jak sekwencja funkcja, analiza...
Indeks: AKR-16223
Indeks: AKR-16223
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 499,00 zł Cena 499,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Poznaj markę Korbo

Marka Korbo należy do firmy Remi, znanego dystrybutora zabawek, gier edukacyjnych, wyposażenia szkolnego i przedszkolnego oraz akcesoriów dla dzieci. Głównym produktem Korbo są klocki konstrukcyjne przeznaczone do wykorzystania podczas zajęć grupowych i indywidualnych w edukacji STEAM. Niektóre zestawy przeznaczone są już dla dzieci od ukończenia trzeciego roku życia, dlatego wszystkie artykuły tworzone są ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo i jakość wykonania, w tym wykorzystanie nowoczesnych, trwałych materiałów. Klocki są produkowane na terenie naszego kraju i obecnie korzysta z nich już wiele przedszkoli, szkół i placówek edukacyjnych nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie i poza nią.

Zabawki edukacyjne od Korbo

W ofercie marki Korbo dostępny jest szeroki wybór zestawów konstrukcyjnych wykorzystujących klocki o innowacyjnej budowie opartej na popularnych elementach mechanicznych takich jak koła zębate, korby czy przekładnie. Takie rozwiązanie umożliwia dzieciom poznanie różnorodnych sposobów tworzenia przestrzennych struktur o różnych funkcjach – zestawy pozwalają na przykład na zbudowanie młyna wodnego, igloo, skutera, czy wodospadu. Dostępne są także komplety przeznaczone do nauki kodowania oraz poznawania podstawowych struktur logicznych, takich jak algorytmy i sekwencje. Zabawa klockami Korbo wspiera też rozwój umiejętności motorycznych i manualnych oraz wyobraźni przestrzennej. Produkty są kolorowe i atrakcyjne wizualnie, co zachęca dzieci do nauki i zabawy, a dzięki wzajemnej kompatybilności wszystkie zestawy można łączyć i rozbudowywać, nadając im nowe funkcje.

Jakie produkty od Korbo znajdziesz w Botland?

W naszym sklepie znajdziesz klocki Korbo Edu Code, które przeznaczone są do nauki kodowania na fizycznych elementach. Zabawka wspiera rozwijanie umiejętności logicznych oraz poznawanie podstaw matematyki, a także ułatwia naukę budowania precyzyjnych, wieloelementowych konstrukcji. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i został zaprojektowany do wykorzystania podczas zajęć grupowych – jednocześnie może on zaangażować aż dziesięć dwuosobowych zespołów. Do kompletu dołączone są gotowe scenariusze lekcji, dzięki którym nauczyciel może łatwiej wdrożyć użycie klocków podczas zajęć.