Filtruj według
Cena
119 125
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Indel

Indel to polski producent elektroniki, który specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań przeznaczonych do wykorzystania w zasilaniu urządzeń i instalacji. W ofercie marki znajdziesz także pasywne i aktywne elementy elektroniczne, głośniki, wentylatory i radiatory, przewody, elementy instalacji oświetleniowych oraz mierniki i przyrządy pomiarowe. Produkty Indel znakomicie sprawdzą się zarówno w zastosowaniach amatorskich, jak i w półprofesjonalnych, profesjonalnych i przemysłowych, w wielu dziedzinach związanych z elektroniką.

Ilość produktów: 2
Loading...

Transformator toroidalny Indel TST20/006 20W 230V/2x14V

Transformator toroidalny firmy Indel. Napięcie pierwotne wynosi 230 V, wtórne to 2 x 14 V. Moc jest równa 20 VA.
4.5 (2)
Indeks: MOD-07878
Indeks: MOD-07878
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 125,00 zł Cena 125,00 zł
  • Darmowa dostawa

Transformator toroidalny Indel TST35/001 35W 230V/12V

Toroidalny transformator marki Indel o średnicy 75 mm i wysokości 32 mm. Zasilany jest napięciem 230 V . Napięcie wyjściowe wynosi 12 V , a pobór prądu 2,9 A....
4.8 (6)
Indeks: TME-16253
Indeks: TME-16253
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 119,00 zł Cena 119,00 zł
  • Darmowa dostawa

Polski producent elektroniki Indel

Marka Indel jest polskim producentem, który ma w swojej ofercie szeroką gamę komponentów elektronicznych, urządzeń i elementów instalacyjnych oraz akcesoriów. Wszystkie produkty tej firmy charakteryzują się starannym wykonaniem i wysoką jakością wykorzystanych do produkcji materiałów, dzięki czemu znajdują zastosowanie zarówno w amatorskich pracach elektronicznych, jak i w bardziej zaawansowanych projektach. Klasa wykonania elektroniki od Indel została potwierdzona wyróżnieniami, między innymi międzynarodowym certyfikatem bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland InterCert Kft. czy oznaczeniem Expo Electronica Moscow.

Jakie produkty znajdziesz w ofercie Indel?

Asortyment marki Indel jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi duży wybór elementów zasilających i wspomagających zasilanie, w tym wiele rodzajów transformatorów (sieciowe, głośnikowe, toroidalne, na szynę DIN, do instalacji oświetleniowych), zasilacze (do oświetlenia LED, sieciowe, impulsowe ze stabilizacją i bez stabilizacji, na szynę DIN), prostowniki, akumulatorowe przetwornice napięcia, reduktory i stabilizatory napięcia, listwy zasilające oraz akumulatory. Marka tworzy również systemy zasilania awaryjnego. Indel jest także producentem elementów instalacji oświetleniowych, takich jak świetlówki ściemnialne i nieściemnialne oraz świetlówki sterowane pilotem. Oprócz tego w ofercie firmy znajdziesz też wiele innych urządzeń i akcesoriów elektronicznych, w tym obudowy plastikowe i metalowe, sprzęt do lutowania (spoiwa, topniki i pasty, lutownice, stacje lutownicze, osprzęt), pasywne i aktywne komponenty elektroniczne, przewody, przedłużacze i rozdzielniki, sprzęt audio (głośniki, kolumny, wzmacniacze samochodowe, zwrotnice), wentylatory, radiatory, zestawy dla majsterkowiczów oraz wiele innych propozycji.

Indel w asortymencie sklepu Botland

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi wysokiej klasy transformatory toroidalne od Indel. Urządzenia zostały zaprojektowane do zasilania napięciem 230 V prądu zmiennego i są wyposażone w praktyczne wyprowadzenia kablowe ułatwiające pracę. Napięcie wyjściowe to 12 V lub 14 V, natomiast moc transformatorów to 20 VA albo 35 VA. Transformatory toroidalne od Indel znajdą zastosowanie w wielu projektach elektronicznych, na przykład systemach zasilania dla instalacji oświetleniowej w inteligentnym domu. Niewielkie wymiary elementów pozwalają na wykorzystanie ich nawet w ograniczonej przestrzeni.