Filtruj według
Cena
299 449
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki MATRIX Labs

MATRIX Labs to firma specjalizująca się m.in. w produkcji zaawansowanych modułów do rozpoznawania głosu. Przedsiębiorstwo współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi firmami technologicznymi, takimi jak Google, Apple, Microsoft, Samsung i wiele innych. Firma MATRIX Labs produkuje także rozszerzenia do minikomputerów umożliwiające poszerzenie funkcjonalności urządzeń. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje swoje produkty w ponad 75 krajach i w dalszym ciągu zamierza poszerzyć dystrybucję.
Ilość produktów: 2
Loading...

Matrix Voice - moduł rozpoznawania głosu + 18 LED RGBW - nakładka dla Raspberry Pi

Moduł rozpoznawania głosu z 7 mikrofonami MEMS oraz 18 diodami LED RGBW . Urządzenie zostało oparte o układ FPGA Xilinx Spartan 6 z 64 MB SDRAM. Moduł pracuje przy wraz z...
Indeks: FAR-15911
Indeks: FAR-15911
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 299,00 zł Cena 299,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Matrix Voice ESP - moduł rozpoznawania głosu + 18 LED RGBW - WiFi, Bluetooth - nakładka dla Raspberry Pi

Moduł rozpoznawania głosu w postaci nakładki dla Raspberry Pi. Na płytce znajduje się 7 mikrofonów MEMS oraz 18 diod LED RGBW . Nakładka została oparta o układ FPGA Xilinx...
Indeks: FAR-15910
Indeks: FAR-15910
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 449,00 zł Cena 449,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Nakładki do minikomputerów Rasberry Pi

W asortymencie firmy MATRIX Labs dostępne są m.in. nakładki przeznaczone do popularnej maliny. Dzięki nim minikomputer będzie potrafił rozpoznawać głos. Co ciekawe, moduł może również działać jako samodzielne urządzenie. Nakładki mają wbudowane mikrofony oraz pamięć RAM i Flash. Dzięki nim można m.in. usuwać szumy z nagrania, a także redukować pogłos. Nakładka jest wyposażona w standardowe złącze mini Jack 3,5 mm. Ponadto na nakładce znajduje się wzmacniacz stereo oraz otwór na kamerę Raspberry Pi. Płytki MATRIX Labs po wyjęciu z pudełka są w pełni gotowe do integracji, nie trzeba podłączać żadnych dodatkowych akcesoriów, przewodów lub innych elementów. Na wybranych modułach znajdują się również diody LED RGBW, które można zaprogramować w praktycznie dowolny sposób. To interesujący dodatek pozwalający na stworzenie oryginalnych wizualizacji dopasowanych m.in. do rytmu muzyki.

Płytki rozwojowe MATRIX Labs

Firma ma w swojej ofercie także szeroki wybór płytek rozwojowych wyposażonych w szereg czujników i bezprzewodową komunikację opartą na FPGA. Płytki tego typu są wykorzystywane m.in. przed studentów, badaczy, programistów oraz wszystkie osoby, które chciałyby rozpocząć naukę kodowania. Płytki rozwojowe są w kształcie koła i ich średnica nie przekracza 80 mm. Firma MATRIX Labs stale się rozwija, dlatego na rynku systematycznie pojawiają się nowe urządzenia charakteryzujące się jeszcze lepszymi parametrami technicznymi i szerszą funkcjonalnością.