Filtruj według
Cena
27 27
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Rayovac

Rayovac to producent baterii do aparatów słuchowych oraz do różnych urządzeń elektronicznych. Firma działa już od ponad 100 lat i jest znana na całym świecie. Produkcja sprzętu tej marki odbywa się w Europie i w Stanach zjednoczonych, a wszystkie wyroby są zgodne z normami ISO 9001 i ISO 14001. Produkty Rayovac charakteryzują się najlepszą wydajnością oraz żywotnością na rynku baterii tego typu. Firma wyróżnia się wśród konkurencji wyjątkowo dużym refleksem przy reagowaniu na potrzeby rynku. W ofercie sklepu Botland znajdziesz między innymi baterie zegarkowe SR41SW.
Ilość produktów: 1
Loading...

Bateria Rayovac SR41SW / 384 - 10szt.

Baterie zegarkowe SR41SW / 384 o napięciu 1,5 V . W zestawie 10 szt . baterii o wymiarach: średnica: 7,9 mm, wysokość: 3,6 mm, zamkniętych w blistrze. 
Indeks: BAL-15824
Indeks: BAL-15824
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 27,00 zł Cena 27,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Rayovac - firma z wieloletnią tradycją

Rayovac to wyjątkowa firma na skalę światową - marka istnieje od ponad stu lat i nieustannie zapewnia najwyższą jakość swoich produktów. Powstała w 1906 roku w mieście Wisconsin w Stanach Zjednoczonych, natomiast 83 lata później utworzono pierwszy europejski zakład produkcyjny w Wielkiej Brytanii. W 1937 firma opatentowała swoje baterie dedykowane do aparatów słuchowych. Przedsiębiorstwo może poszczycić się mianem marki, która dokonała jednego z najważniejszych odkryć w dziedzinie zasilania aparatów słuchowych - w 1977 wprowadziła na rynek pierwszą baterię cynkowo-powietrzną. Od tego czasu jest to dominująca technologia. 37 lat później producent wprowadził do sprzedaży pierwsze takie baterie, które nie zawierały już rtęci.

Rayovac: nie tylko baterie do aparatów słuchowych

Firma Rayovac produkuje nie tylko zasilanie do aparatów słuchowych. Oprócz tego zajmuje się również wytwarzaniem baterii do implantów ślimakowych, specjalistycznego sprzętu medycznego, zegarków, pilotów do telewizora i kluczyków samochodowych, czujników dymu i innych urządzeń, które wymagają użycia niewielkiego i bardzo wydajnego źródła zasilania. Firma wykorzystuje aktualnie najnowsze technologie podczas przygotowywania swoich produktów. Warto również zwrócić uwagę na rygorystyczne kontrole jakości, dzięki którym produkt w rękach klienta jest zawsze najwyższej jakości.

Co oferujemy w sklepie Botland?

W ofercie Botland znajdziesz między innymi zestaw baterii zegarkowych SR41SW o napięciu 1,5 V. W opakowaniu umieszczono dziesięć sztuk baterii. Wymiary każdej z nich to 7,9 mm średnicy oraz wysokość równa 3,6 mm. Baterie te charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością oraz trwałością (obowiązuje je 4-letnia gwarancja trwałości podczas przechowywania).