Filtruj według
Cena
1795 1795
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Neeuro

Neeuro to firma specjalizująca się w produkcji opasek przeznaczonych do treningu mózgu. Urządzenia tego typu wykorzystują m.in. elektroencefalografie do stymulowania różnych obszarów ludzkiego organu. Misją firmy jest pomoc nie tylko dzieciom, ale również osobom starszym, u których zaczynają się pojawiać pierwsze oznaki chorób takich jak np. demencja. Firma oferuje swoje produkty praktycznie na całym świecie.

Ilość produktów: 1
Loading...

Neeuro SenzeBand - opaska EEG do treningu mózgu

Neeuro SenzeBand to inteligentne rozwiązanie pozwalające trenować Twój mózg. Urządzenie działa na zasadzie elektroencefalografii. Dzięki umieszczonym sześciu elektrodom jest w...
Indeks: NEE-15807
Indeks: NEE-15807
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 795,00 zł Cena 1 795,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Zaawansowane opaski Neeuro

W ofercie sklepu Botland dostępne są m.in. opaski, które dzięki czujnikom mierzą aktywność mózgu. Urządzenie pozytywnie wpływa nie tylko na pamięć, ale również koncentrację oraz umiejętności poznawcze. Opaski Neeuro współpracują z aplikacjami, które oprócz przeprowadzania treningów umożliwiają m.in. sterowanie robotami z minikomputerem Arduino Uno. Urządzenie jest w pełni kompatybilne zarówno z systemem operacyjnym Android, jak i iOS.

Neeuro - nauka poprzez zabawę

Opaski produkowane przez firmę Neeuro mogą być wykorzystywane m.in. przez dzieci. Przyjazne aplikacje są nie tylko interesujące, ale również uczą koncentracji, dzięki której dziecko jest w stanie na dłużej skupić swoją uwagę np. w szkole. Kolejna aplikacja ciesząca się dużą popularnością umożliwia kontrolę aktywności mózgu podczas różnych aktywności. Do uzyskania informacji tego typu wykorzystywane są czujniki, które mierzą zmiany potencjału elektrycznego. Urządzenie jest wyposażone w wydajne ogniwo litowo-jonowe, które zapewnia długą pracę na jednym cyklu ładowania. Ponadto, opaski Neeuro są wyposażone w moduł bluetooth oraz złącze microUSB.

Efektywny trening mózgu

Opaski Neeuro są nie tylko skuteczne, ale również komfortowe w użytkowaniu. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz niskiej wadze, można zabrać je ze sobą nawet w dłuższą podróż. Długość treningu zależy od konkretnej aplikacji, niemniej jednak można ją dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika w praktycznie każdym wieku. Opaska wyróżnia się nowoczesnym designem i wysokiej jakości materiałami, które zapewniają długą żywotność urządzenia, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.