Filtruj według
Cena
1499 1499
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki xoxowifi

Xoxo Solutions to firma z siedzibą w Łodzi założona przez Andrzeja i Katarzynę Przybyłów w 2019 roku. Firmę tworzą profesjonaliści będący prawdziwymi pasjonatami szeroko rozumianej technologii i jej nowych kierunków rozwoju. Szczególną specjalnością firmy są rozbudowane usługi i technologie w zakresie mobilnego internetu. Autorskie urządzenie o nazwie Xoxo Wi-Fi zostało tak zaprojektowane, aby spełniało najbardziej rygorystyczne wymagania w zakresie przesyłania danych po sieci bezprzewodowej. Usługa Xoxo Wi-Fi jest już dostępna nie tylko w Polsce, ale także w ponad stu innych krajach z całego świata.

Ilość produktów: 1
Loading...

Translator Langogo Genesis - tłumacz w czasie rzeczywistym - ponad 100 języków

Translator Langogo Genesis to urządzenie pozwalające na tłumaczenie zdań lub prowadzenie konwersacji we dwóch różnych językach w czasie rzeczywistym. Baza translatora obsługuje...
Indeks: XWF-15740
Indeks: XWF-15740
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 499,00 zł Cena 1 499,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Xoxo Wi-Fi – internet na wyciągnięcie ręki!

Xoxo Wi-Fi to urządzenie, które zapewnia wysoką jakość połączenia z internetem w dowolnym miejscu na świecie. Innowacyjna technologia tego urządzenia polega nie tylko na stabilnym i szybkim łączu internetowym, ale także umożliwia dostęp do danych nawigacji GPS w czasie rzeczywistym. Xoxo Wi-Fi to urządzenie, które szczególnie zdobyło popularność wśród wielu firm zajmujących się prowadzeniem dużej działalności biznesowej. Na uwagę zasługuje fakt, że firma Xoxo Solutions zyskała liczne referencje rekomendujące jej produkty. Jedna z rekomendacji na koncie firmy została wręczona przez zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Xoxo Wi-Fi to znakomity sposób na obniżenie kosztów związanych z połączeniem bezprzewodowym. Ponadto jest to technologia bezpieczna – eliminuje ona konieczność korzystania z niezabezpieczonych sieci Wi-Fi o słabej sile sygnału. Xoxo Wi-Fi może maksymalnie obsługiwać do pięciu urządzeń jednocześnie, takich jak komputery, smartfony i tablety.

Langogo Genesis – elektroniczny tłumacz kieszonkowy

Podczas podróży zagranicznych, w zależności od kraju i obowiązującego w nim języka urzędowego, często może dojść do sytuacji, w której porozumienie się z drugą osobą w uniwersalnym języku angielskim, może okazać się niemożliwe. Problem rozwiązuje Translator Langogo Genesis od Xoxo Solutions. Urządzenie wykorzystuje łączność z siecią Wi-Fi i bazuje na sztucznej sieci neuronowej. Translator obsługuje ponad 100 różnych języków używanych w krajach na całym świecie, a proces tłumaczenia symultanicznego odbywa się błyskawicznie. Translator Langogo Genesis to narzędzie, które pokochają zarówno lektorzy językowi, jak i osoby jeżdżące na międzynarodowe konferencje o każdym zakresie tematycznym.