Filtruj według
Cena
135 135
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki SafeHAUS

SafeHaus to firma specjalizująca się m.in. w produkcji czujników gazu. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek czujnik z certyfikatem EN50194-1:2009, który został wydany przez BSI, czyli British Standard Institution. Misją firmy SafeHouse jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom, dlatego wszystkie urządzenia, zanim trafią do szerokiej sprzedaży, przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Takie podejście sprawia, że wszystkie detektory są niezwykle czułe. Ponadto wyróżniają się bezawaryjnym działaniem i długą żywotnością.
Ilość produktów: 2
Loading...

Czujnik Gazu Ziemnego SafeHaus SHG-01 - 230V

Czujnik  SHG-01 marki  SAFEHAUS przeznaczony do monitorowania pomieszczeń pod kątem ulatniającego się gazu ziemnego.  Zasilany jest napięciem 230 V. Czujnik posiada...
Indeks: TER-15537
Indeks: TER-15537
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 135,00 zł Cena 135,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Czujnik gazu ziemnego i LPG SafeHaus SHG-02 - 230V

Wysokiej jakości półprzewodnikowy czujnik gazu ziemnego i LPG, SafeHaus model SHG-02 . Zasilany przewodowo napięciem 230 V . W przypadku wykrycia gazu wysyła...
Indeks: TER-16206
Indeks: TER-16206
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 135,00 zł Cena 135,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Certyfikowany czujnik gazu ziemnego SafeHaus

Jednym z flagowych produktów przedsiębiorstwa jest czujnik gazu ziemnego wyposażony w niezwykle precyzyjny sensor katalityczny. Urządzenie wykonuje pomiary obecności gazu LNG i metanu w sposób ciągły. Gdy tylko wykryje ich obecność, natychmiast włącza sygnalizację świetlno-akustyczną. Alarm zostaje wyłączony w momencie, gdy stężenie gazów spadnie do bezpiecznej wartości. Jedną z wielu zalet urządzeń tego typu jest niezawodny układ autodiagnostyczny, którego głównym zadaniem jest monitorowanie stanu urządzenia. Układ sprawdza nie tylko sensor, ale również przewody znajdujące się w obudowie.

Uniwersalny czujnik gazu ziemnego i LPG

Firma SafeHouse ma w ofercie także urządzenia monitorujące zarówno obecność gazu ziemnego, jak i LPG. Sprzęty tego typu są szczególnie często wybierane przez osoby posiadające samochody z instalacją gazową. Czujnik wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami i niską wagą. Ponadto łatwy i szybki montaż nie powinien nikomu przysporzyć problemu. Czujniki firmy SafeHaus są objęte 3-letnią gwarancją, natomiast ich żywotność sięga 5 lat. Urządzenia tego typu mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również w lokalach użytkowych.

Magnetyczna płytka do montażu

Aby jeszcze bardziej ułatwić montaż czujników, SafeHaus ma w swojej ofercie także specjalnie zaprojektowaną płytkę magnetyczną, która składa się z dwóch elementów. Jeden z nich wystarczy przykleić do ściany lub sufitu, natomiast drugi do czujnika. Następnie wystarczy przyłożyć obie płytki do siebie i montaż jest zakończony.