Filtruj według
Cena
175 299
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Koogeek

Koogeek to marka pochodząca z „chińskiej Doliny Krzemowej”, czyli miasta Shenzhen w prowincji Guangdong. Firma ta zajmuje się przede wszystkim produkcją sprzętu sprawiającego, że zwykły dom staje się inteligentnym budynkiem, a także oryginalnych urządzeń, które pozwalają na łatwiejsze, zdrowsze i bezpieczniejsze życie. Produkty firmy Koogeek prezentują wysoki stopień dopracowania oraz doskonałą jakość. Przedsiębiorstwo jest oficjalnie wspierane między innymi przez słynną markę Apple. W ofercie sklepu Botland znajdziesz przede wszystkim inteligentne produkty Koogeek przeznaczone do użytku domowego.
Ilość produktów: 2
Loading...

Koogeek O1EU - inteligentna listwa zasilająca - 3 gniazda, 3 porty USB - 1,5m

Inteligentna listwa zasilająca z trzema gniazdami EU oraz trzema portami USB 5 V / 4,1 A do ładowania urządzeń. Listwa jest kompatybilna z Apple HomeKit, dzięki czemu można...
Indeks: ISH-15538
Indeks: ISH-15538
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 299,00 zł Cena 299,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Koogeek KLOE4 - inteligentna listwa zasilająca - 4 gniazda, 4 porty USB - 1,8m

Inteligentna listwa zasilająca z  czterema gniazdami EU  oraz  czterema portami USB 5 V / 4 A  do ładowania urządzeń. Listwą można sterować przy wykorzystaniu aplikacji...
Indeks: ISH-15539
Indeks: ISH-15539
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 175,00 zł Cena 175,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Koogeek: produkty przyszłości

Koogeek to solidna marka nieustannie tworząca nowe generacje inteligentnych urządzeń, które mają za zadanie towarzyszyć użytkownikowi na co dzień. Firma może się pochwalić wieloma sukcesami świadczącymi o realnym uznaniu klientów oraz pokrewnych przedsiębiorstw - między innymi jest to najlepiej rozpowszechniona marka zajmująca się produkcją wyposażenia Smart Home & Health. Koogeek współpracuje z popularnym producentem Apple, a także została ogłoszona bestsellerem w Amazonie oraz AliExpress. Dla klientów bardzo istotny jest fakt, że każdy zakupiony produkt obejmuje gwarancja trwająca aż 12 miesięcy od momentu zakupu, a wszystkie urządzenia smart mogą być wygodnie sterowane z poziomu jednej aplikacji.

Czym dokładnie zajmuje się Koogeek?

Firma oferuje inteligentne produkty, które są w stanie zmierzyć ciśnienie krwi, aktualną temperaturę lub masę ciała. Wszelkie uzyskane dane mogą być zapisywane w chmurze i łatwo otwierane za pomocą aplikacji na smartfonie, gdzie istnieje możliwość zestawiania i analizy wyników z różnych okresów. Przy pomocy tej samej aplikacji możesz również sterować urządzeniami, takimi jak inteligentne żarówki, wtyczki czy stacje pogodowe. Sprzęt jest kompatybilny z platformami Asystent Google, Apple HomeKit oraz Amazon Alexa. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz łatwo kontrolować oświetlenie i pracę poszczególnych urządzeń w taki sposób, aby zużywały znacznie mniej energii. Aplikacje obsługujące tego rodzaju sprzęt pozwalają także na ustalanie scen symulacji obecności w mieszkaniu.

Co znajdziesz w ofercie Botland?

W ofercie Botland dostępne są przede wszystkim inteligentne listwy zasilające, które łatwo połączysz ze swoją aplikacją obsługującą urządzenia w Twoim inteligentnym domu. Listwa posiada 3 standardowe gniazda EU oraz 3 porty USB - każde z nich może być osobno sterowane z poziomu podłączonej do systemu aplikacji na urządzeniu mobilnym mającym połączenie z internetem. Na obudowie zostały umieszczone 3 fizyczne przyciski, dzięki którym urządzeniem można również sterować ręcznie, natomiast o aktualnym stanie każdego z gniazd informują diody LED. Odpowiednie oprzyrządowanie ułatwia ponadto monitorowanie i kontrolowanie dokładnego zużycia energii za pomocą listwy.