Filtruj według
Cena
69 899
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Insta360

Firma Insta360 została założona w 2014 roku i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kamer, umożliwiających rejestrowanie szczegółowych filmów 360 stopni. Przedsiębiorstwo oferuje produkty w ponad 100 krajach i zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Ponadto, zaprojektowało i wyprodukowało najmniejszą kamerę na świecie, umożliwiającą zamocowanie np. na czapce z daszkiem, koszulce lub swetrze.

Ilość produktów: 2
Loading...

Insta360 GO - kamera Full HD ze stabilizacją obrazu

Najmniejsza na świecie kamera Full HD z autorskim systemem stabilizacji FlowState. Niewielkie wymiary oraz waga (20 g) umożliwiają montaż na czapce, opasce, bluzce, czy nawet w...
Indeks: ROB-15303
Indeks: ROB-15303
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 899,00 zł Cena 899,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Selfie stick do kamer Insta360 One i EVO

Selfie stick do kamer Insta360 One oraz EVO, pozwala na tworzenie zdjęć i filmów w jeszcze bardziej odpowiadający nam sposób. Wykonany z aluminium selfie stick pozwala również...
Indeks: AKR-16546
Indeks: AKR-16546
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 69,00 zł Cena 69,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Rewolucyjne kamery Insta360

W asortymencie sklepu Botland można znaleźć m.in. kamery Insta360 wyposażone w autorski system stabilizacji obrazu, oparty na precyzyjnym żyroskopie, dzięki któremu zarejestrowane nagranie charakteryzuje nie tylko płynnością, ale również brakiem nieestetycznie wyglądających rozmazań. Stabilizacja jest szczególnie przydatna podczas tak zwanego nagrywania z ręki lub zamontowania urządzenia na skuterze, rowerze lub kasku. Kamery, pomimo niewielkich rozmiarów, mają jasny obiektyw, zapewniający wysoką jakość obrazu, nawet w przypadku trudnych warunków oświetleniowych. Co więcej, możliwość rejestrowania filmów w wysokiej rozdzielczości zapewnia wyraźny, pełen szczegółów obraz, cechujący się naturalnym odwzorowaniem barw.

Szerokie możliwości kamery Insta360

Wysoka jakość obrazu to nie jedyna zaleta produktów Insta360. Pomimo niewielkich rozmiarów i bardzo niskiej wagi, kamery charakteryzują się podwyższoną odpornością na wilgoć i wodę, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w praktycznie każdych warunkach. Ponadto, dodatkowa funkcjonalność w postaci tworzenia hyperlapsów i timelapsów urozmaici każdy film. Dzięki kamerom Insta360 możesz nagrywać filmy w zwolnionym tempie, które mogą np. podkreślać wzniosłość chwili. Zastosowanie wydajnego akumulatora umożliwia długie filmowanie. Ponadto, możliwość ładowania bezpośrednio z powerbanka dodatkowo wydłuża czas pracy urządzenia. Kolejną zaletą kamer jest możliwość podłączenie ich ze smartfonem. Są one kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, w tym iOS i Android. Dzięki specjalnej aplikacji, możesz zdalnie sterować kamerą, tworząc jeszcze bardziej kreatywne ujęcia. Szeroki zakres temperatury roboczej zapewnia stabilną i bezproblemową pracę w praktycznie każdych warunkach. Oprócz filmów, kamery Insta360 oferują również możliwość wykonywania zdjęć, które idealnie nadają się m.in. do popularnych serwisów społecznościowych.