Filtruj według
Cena
59 60
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Silicon

Silicon Power to firma założona w 2003 roku, która ma swoją siedzibę w stolicy Tajwanu – Tajpej. To jedna z najszybciej rozwijających się firm na Tajwanie. Obecnie Silicon Power sprzedaje swoje produkty na całym świecie, zatrudnia od pięciuset do tysiąca pracowników, a poza Tajwanem ma własne biura w Japonii, Rosji, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Indiach, na Bałkanach i w Holandii. Firma specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju pamięci – kart pamięci flash, przenośnych dysków twardych, modułów DRAM, dysków flash USB, dysków półprzewodnikowych czy powerbanków. Producent w 2009 roku otrzymał oficjalny certyfikat ISO 9001 i wdrożył rygorystyczne zasady zarządzania jakością. Stały się one podstawą rozwojową i biznesową, dzięki której firma rozwija się jeszcze szybciej.

Ilość produktów: 1
Loading...

Mobilna bateria PowerBank Silicon Power S100 10000mAh - czarna

Mobilny akumulator o pojemności 10000 mAh do zasilania bądź ładowania urządzeń przenośnych. Posiada dwa gniazda USB, oraz złącze microUSB, służące do ładowania samego...
Indeks: HUR-15333
Indeks: HUR-15333
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 59,90 zł Cena 59,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Silicon Power – ekologiczny i godny zaufania producent

Tajwan obecnie ma jeden z najwyższych wskaźników recyklingu z całego świata. Firma rygorystycznie stosuje się do wszelkich zasad odpowiedzialnej produkcji, dystrybucji i utylizacji. Zachowywane są wszelkie wymagania RoHS (dyrektywa, której celem jest zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska z odpadów elektrycznych i elektronicznych). Firma zobowiązuje się również do przestrzegania wymagań REACH, WEEE, GCC, Green Dot, Hazard Assessment of PFOS oraz posiada certyfikat ISO14001 (standard określający ramy dla systemów zarządzania środowiskowego). Firma czuje również społeczną odpowiedzialność w związku z możliwościami, jakie daje jej prowadzenie biznesu. Silicon Power wyznaje kulturę wzajemnego szacunku oraz zaufania wśród partnerów biznesowych. Producent regularnie organizuje i promuje projekty społeczne mające na celu pomagać rozwiązywać różne problemy, związane nie tylko z technologią, ale również z innymi dziedzinami życia.

Silicon Power w Botland

W naszym sklepie znajdziesz między innymi popularny produkt marki Silicon Power – mobilną baterię Power Bank S100. Urządzenie ma pojemność 10 000 mAh i przeznaczone jest do ładowania lub zasilania urządzeń przenośnych, takich jak na przykład smartfony czy tablety. Produkt jest bardzo starannie wykonany i zaprojektowany w taki sposób, aby zachował możliwie najlepsze właściwości użytkowe na jak najdłuższy czas (oraz jak największą liczbę cykli ładowania). W zestawie z powerbankiem znajduje się przewód USB typu A – micro-USB, dzięki któremu będziesz mógł naładować telefon (korzystając z jednego z dwóch gniazd USB w powerbanku) lub naładować przenośny bank energii, podłączając go tym samym kablem (tym razem korzystając z portu micro-USB). Silicon Power S100 jest dodatkowo wyposażony w praktyczny system umożliwiający informowanie użytkownika o stopniu naładowania za pomocą odpowiednio rozmieszczonych diod LED.