Filtruj według
Cena
749 959
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki FrSky

FrSky Electronic CO. to firma założona w Wuxi, Jiangsu w Chinach w styczniu 2010 roku. Kluczowymi celami powstania oraz obecnego istnienia FrSky jest prowadzenie badań, dążenie do rozwoju, produkcja i sprzedaż sprzętu elektronicznego oraz oprogramowania z segmentu systemów zdalnego sterowania. Najważniejsze produkty przedsiębiorstwa to wszelkie nadajniki, odbiorniki, moduły, kontrolery, czujniki i powiązane z nimi wbudowane oprogramowanie. Są one szeroko stosowane w obszarach telekomunikacji, modeli RC, handlu, przemysłu, rolnictwa oraz wielu innych dziedzin.

Ilość produktów: 2
Loading...

Aparatura sterująca FrSky Taranis X-Lite + odbiornik R9M

Rewolucyjny kontroler FrSky X-Lite łączący funkcjonalność i niezawodność z kompaktowym stylem gamepada. Jego ergonomiczna obudowa z czterema przełącznikami i dwoma suwakami...
Indeks: INN-15345
Indeks: INN-15345
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 749,00 zł Cena 749,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Aparatura sterująca FrSky Taranis X9D Plus 2019

Aparatura FrSky Taranis X9D Plu s wyposażony został w technologię ACCESS , która pozwala na korzystanie z 24 kanałów z większą szybkością transmisji i mniejszymi...
Indeks: INN-15343
Indeks: INN-15343
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 959,00 zł Cena 959,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

FrSky Electronic CO. – firma o wysokich standardach

FrSky Electronic CO. to firma stale wprowadzająca innowacje, dzięki czemu stanowi poważną konkurencję dla każdego innego poważnego gracza na rynku podobnych rozwiązań technologicznych. FrSky jest również aktywnie zaangażowane w zrównoważoną gospodarkę uwzględniającą koszty środowiskowe – posiada między innymi certyfikat branżowy taki jak ROHS (dyrektywa RoHS obejmująca działaniem ustalone ograniczenia podczas produkcji przy wdrażaniu substancji niebezpiecznych w elektronice) czy CE (dyrektywa związana z bezpieczeństwem użytkowania produktu). Produkty od tego producenta charakteryzują się zawsze wysoką jakością wykonania oraz trwałością, a także niezawodnym działaniem i przyjaznym interfejsem użytkownika. Mają również starannie dobrane podzespoły, co zapewnia im niespotykaną wydajność i płynność działania.

FrSky Electronic – jakie produkty znajdziesz w Botland?

Znakomitym przykładem sprzętu FrSky Electronic dostępnego w sklepie Botland jest Aparatura sterująca Taranis X9D Plus to urządzenie, które pozwala na korzystanie z 24 kanałów szybkiej transmisji – takie rozwiązanie umożliwia przede wszystkim zminimalizowanie opóźnień przesyłanego sygnału. Takie wyniki są możliwe dzięki zastosowaniu protokołu komunikacyjnego w technologii ACCESS. Dodatkowo zaimplementowana w oprogramowaniu funkcja analizy spektrum pozwala na kontrolowanie poziomu szumu elektromagnetycznego na danym terenie. Kontroler jest także wyposażony w pokrętło oraz przycisk monostabilny, dzięki którym użytkownik może łatwo poruszać się po interfejsie wyświetlanym na ekranie LCD. Wbudowana pamięć urządzenia jest w stanie zapamiętać aż 60 różnych modeli, na których może później pracować. W razie potrzeby użytkownik może poszerzyć ilość dostępnej pamięci, umieszczając dodatkowy nośnik pamięci w czytniku kart SD. Kontroler jest również w stanie emitować dobrane komunikaty głosowe. FrSky Taranis X9D jest wyposażony w płynnie pracującą, wydajną płytę główną z dużą ilością mocy obliczeniowej, dzięki czemu całe urządzenie jest w stanie pracować sprawnie i bez zakłóceń. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy (Li-Pol) pozwala na długi okres pracy, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i skrajnych temperaturach sięgających od -10°C aż do 60°C. Innym przykładem może być prostszy produkt od FrSky – Taranis X-Lite, który łączy w sobie funkcjonalność, niezawodność i wysoką jakość z wygodnym stylem gamepada.