Filtruj według
Cena
139 139
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Media-Tech

Media-Tech to polska firma założona w 1998 roku z siedzibą w Warszawie. W początkowej fazie działalności firma funkcjonowała tylko na terenie Polski. W późniejszym okresie aż po obecne czasy Media-Tech eksportuje swoje produkty również za granicę, głównie do pozostałych krajów Europy, a także do Ameryki i Azji. Oferta produktów Media-Tech obejmuje szeroki zakres akcesoriów i urządzeń techniki komputerowej. Produkty firmy Media-Tech powstają zgodnie ze współcześnie stawianymi wymaganiami pod kątem poziomu zaawansowania technologii oraz jakości wykonania. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najlepszej jakości surowce oraz sprawdzone rozwiązania techniczne będące efektem wieloletniego doświadczenia konstruktorów ściśle biorących pod uwagę sugestie najbardziej wymagających klientów.

Ilość produktów: 1
Loading...

Głośnik przenośny Bluetooth Media-Tech BoomBox MT3145

Przenośny głośnik zasilany z wbudowanego akumulatora, idealny do użytku w plenerze. Posiada możliwość odtwarzania muzyki przez Bluetooth ze smartfona lub przez jedno z...
5.0 (1)
Indeks: EAK-06721
Indeks: EAK-06721
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 139,00 zł Cena 139,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Media-Tech – firma uznana przez konsumentów na rynku polskim i zagranicznym

Produkty komputerowe firmy Media-Tech zdobyły uznanie użytkowników w Polsce oraz krajach zagranicznych. Dowodzą temu liczne nagrody oraz udana wieloletnia współpraca z zagranicznymi firmami dystrybucyjnymi. W 2002 roku firma nawiązała stałą współpracę z Danią i Szwecją, eksportując do tych krajów swoje towary. W kolejnych latach do grona klientów współpracujących z Media-Tech dołączyło kilkanaście kolejnych krajów europejskich, a także Meksyk i Chile. W 2011 roku gama produktów została rozszerzona o urządzenia multimedialne, a trzy lata później Media-Tech została nagrodzona w konkursie Price Quality w kategorii Sprzęt komputerowy. W następnych latach oferta Media-Tech została rozbudowana o telefony komórkowe, kamery IP, a także ciśnieniomierze i wagi medyczne.

Media-Tech – wysoka jakość wykonania i komfort użytkowania

Produkty firmy Media-Tech odznaczają się licznymi zaletami praktycznymi. Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły zgodnie z wymaganiami stawianymi przez klientów tworzy produkty odznaczające się wieloma praktycznymi funkcjami oraz komfortową obsługą. Producent na bieżąco dba o odświeżanie swojej oferty produktów, wprowadzając nowe rozwiązania, zarówno z myślą o użytkownikach prywatnych, firmach, jak i instytucjach. Firma Media-Tech jest także bardzo częstym uczestnikiem targów i wystaw, w tym również jako fundator nagród w konkursach.