Filtruj według
Cena
106 107
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Interior Exclusive

Interior Exclusive to firma specjalizująca się m.in. w produkcji wentylatorów biurkowych. Przedsiębiorstwo słynie z wysokiej jakości wykonania i długiej żywotności swoich urządzeń, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Ponadto Interior Exclusive ma w swojej ofercie zdalnie sterowane wentylatory z możliwością regulacji intensywności działania. Modele tego typu wyróżniają się nowoczesnym designem i smukłą konstrukcją. Zdalnie sterowane wentylatory nie tylko odświeżają powietrze, ale również je oczyszczają, m.in. z cząsteczek kurzu.
Ilość produktów: 1
Loading...

Wentylator biurkowy Interior Exclusive 40W - 50cm

Kompaktowych rozmiarów wentylator biurkowy o średnicy 30 cm i wysokości 50 cm . Idealnie rozwiązanie do domu lub pracy w upalne dni.
4.0 (1)
Indeks: AST-14798
Indeks: AST-14798
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 106,90 zł Cena 106,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Nowoczesne wentylatory Interior Exclusive

Opisywana firma ma w swojej ofercie m.in. wentylatory wyposażone w zbiornik na substancje zapachowe, dzięki którym emitują one przyjemną bryzę w pomieszczeniu. Urządzenie jest kontrolowane przy pomocy pilota. Każdy użytkownik może indywidualnie ustawić godziny pracy wentylatora, dzięki czemu urządzenie samoczynnie się wyłączy, np. po 3 godzinach działania. Zaletą wentylatorów Interior Exclusive jest niezwykle cicha praca, nawet w przypadku maksymalnej prędkości działania. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy urządzenie znajduje się np. w biurze, bibliotece lub innym miejscu, w którym konieczne jest zachowanie ciszy.

Wydajne wentylatory biurowe

W asortymencie firmy Interior Exclusive dostępne są także klasyczne wentylatory biurowe cechujące się różną wielkością. Modele o średnicy do 30 cm dzięki kompaktowym rozmiarom świetnie sprawdzą się na każdym, nawet niewielkim biurku. Urządzenia umożliwiają regulację kąta nachylenia, co pozwala skierować strumień powietrza praktycznie w dowolne miejsce. Maksymalny przepływ powietrza w przypadku wentylatora o średnicy 30 cm i mocy 40 W wynosi 37,8 m3 na każdą minutę pracy. Taki wynik jest osiągany w sytuacji, gdy sprzęt pracuje na najwyższych obrotach. Przepływ powietrza można regulować przy pomocy 3 przycisków znajdujących się na obudowie. Wentylatory firmy Interior Exclusive są oferowane m.in. w białym i czarnym kolorze, dzięki czemu idealnie wpasowują się w każde pomieszczenie.