Filtruj według
Cena
199 200
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Gise

Gise to zagraniczna marka, której produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, wydajnością pracy oraz trwałością. W ofercie Botland znajdziesz przede wszystkim profesjonalne urządzenia rejestrujące, przeznaczone do wykorzystania w systemach monitoringu. Umożliwiają łatwe podłączanie wielu analogowych kamer w jednym momencie, wyświetlanie obrazu na nawet trzech oddzielnych monitorach oraz zapisywanie danych na pojemnych dyskach typu HDD.
Ilość produktów: 2
Loading...

Rejestrator Gise 5w1 GS-M1008NH-V3

Zaawansowany rejestrator przeznaczony do systemów monitoringu. Jest kompatybilny z 5 różnymi standardami przesyłu danych: AHD/TVI/CVI/CVBS/IP. Umożliwia podłączenie 8...
Indeks: HUR-16368
Indeks: HUR-16368
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 199,00 zł Cena 199,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Rejestrator Gise 5w1 GS-M1008NH-V2 - 16 kamer

Rejestrator do systemów monitoringu z możliwością podłączenia 8 kamer analogowych lub 16 cyfrowych oraz 4 kanałów audio. Posiada możliwość podłączenia 3 ekranów...
Indeks: HUR-14412
Indeks: HUR-14412
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 199,90 zł Cena 199,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Gise - marka doskonałej jakości

Gise to marka zajmująca się wytwarzaniem sprzętu elektronicznego, między innymi urządzeń wykorzystywanych w systemach monitoringu. Użytkownicy produktów Gise cenią w nich bardzo wysoką trwałość oraz wydajność, osiągane dzięki wdrożeniu rygorystycznych systemów kontroli jakości podczas tworzenia sprzętu - wymuszają one przeprowadzanie testów na każdym etapie produkcji. Takie działania dotyczą zarówno prac związanych z planowaniem, kiedy projekt urządzenia dopiero powstaje, produkcją prototypów, jak i momentu powstania ostatecznej formy sprzętu. W razie wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości lub jeżeli prawidłowa praca dowolnego z podzespołów zostanie poddana w wątpliwość, projekt albo produkt podlegają korektom.

Co znajdziesz w ofercie Botland?

W ofercie Botland znajdziesz wysokiej jakości rejestratory przeznaczone do wykorzystania w profesjonalnych systemach monitoringu. Przykładowe urządzenie to Rejestrator Gise 5w1 GS-M1008NH-V3 - jest w stanie odbierać sygnał z 8 analogowych kamer lub nawet z 16 cyfrowych. Sprzęt wspiera aż 5 różnych standardów przesyłu danych: AHD, TVI, CVI, CVBS oraz IP. Bardzo ważny aspekt dla użytkownika stanowi możliwość obsługi obrazów w wysokiej rozdzielczości 720p (obraz o wymiarach 960 x 576 nadawany z częstotliwością 25 kl/s), 1080N (obraz o wymiarach 960 x 1080 nadawany z częstotliwością 12 kl/s) lub 1080P obraz o wymiarach 1920 x 1080 nadawany z częstotliwością 25 kl/s). Dzięki takim parametrom sprzęty użytkownik zyskuje pewność wysokiej jakości nagrań, co stanowi bardzo ważny aspekt przy rzetelnym prowadzeniu ochrony.

Sygnał obrazu odebrany przez urządzenie może być kierowany do monitorów (podgląd na żywo) oraz jednocześnie zapisywany na podłączonym dysku twardym. Urządzenie posiada dwa porty USB, ale tylko do jednego z nich można podłączyć dysk HDD o maksymalnej pojemności 6 TB, gdzie będą zapisywane nagrania z kamer. Dzięki drugiemu portowi użytkownik z łatwością zgra pojedyncze pliki z dysku (na przykład na pendrive’a) bez konieczności odłączania go. Warto wspomnieć także o zaimplementowanym systemie automatycznego uruchamiania rejestracji obrazu z kamer: sprzęt może samodzielnie włączać zapis o określonych wcześniej porach lub w reakcji na wykrycie ruchu w obszarze objętym przez daną kamerę. Na naszej stronie możesz znaleźć dwie generacje tego modelu rejestratora.