Filtruj według
Cena
49 150
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki HanksAir

Firma HanksAir specjalizuje się m.in. w produktach wykorzystywanych do poprawy jakości powietrza, a co za tym idzie zdrowia osób, które z nich korzystają. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych filtrów, które zatrzymują praktycznie wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia, urządzenia firmy HanksAir sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Jednym z filarów przedsiębiorstwa jest bezpieczeństwo, dlatego każdy produkt ma wszystkie niezbędne certyfikaty gwarantujące bezproblemowe użytkowanie nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Ilość produktów: 5
Loading...

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Hanks Air NAW-09 - pilot - 4L

Nawilżacz powietrza firmy Hanks Air o zasięgu do 50 m 2 . Poziom nawilżenia możemy ustawić za pomocą przycisków dotykowych lub dołączonego pilota , a aktualnie ustawioną...
Indeks: MOF-16804
Indeks: MOF-16804
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 115,00 zł Cena 115,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Wentylator stojący HanksAir W02 100W - 55cm

Solidny wentylator stojący HanksAir W02 o dużej mocy 100 W i średnicy śmigła 45 cm. W całości w chromowanej obudowie. Wysokość wentylatora to 55 cm.
Indeks: MOF-14473
Indeks: MOF-14473
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 149,90 zł Cena 149,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Wentylator stojący HanksAir W01 45W - 120cm

Wentylator stojący o mocy 45 W i średnicy 40 cm. Posiada 3 stopnie nawiewu, regulowany kąt nachylenia i automatyczną oscylację.
Indeks: MOF-14472
Indeks: MOF-14472
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 70,00 zł Cena 70,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Wentylator biurkowy 2w1 z klipsem HanksAir W03 15W - 31cm

Mały wentylator biurkowy o średnicy 15 cm z klipsem umożliwiającym przypięcie go w dowolnym miejscu.
Indeks: MOF-14474
Indeks: MOF-14474
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 49,00 zł Cena 49,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Hanks AIR pilot, filtr - 6,5l

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza o pojemności 6,5 litra. Posiada trójstopniową regulację nawilżania pomieszczeń.
Indeks: MOF-14263
Indeks: MOF-14263
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 149,00 zł Cena 149,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Wydajne wentylatory HanksAir

W ofercie sklepu Botland znajdziesz m.in. wentylatory stojące, charakteryzujące się różną mocą. Dzięki przyciskom odpowiedzialnym za szybkość obracania się wiatraka możesz precyzyjnie regulować siłę nawiewu. Ponadto, rozsuwany stelaż umożliwia ustawienie wysokości, a możliwość zmiany kąta nachylenia wiatraka pozwala jeszcze lepiej dopasować kierunek powietrza. Wentylatory HanksAir charakteryzują się stabilną konstrukcją, dzięki której nie musisz obawiać się o upadek urządzenia nawet w przypadku pracy z maksymalną mocą. Co więcej, oferujemy także modele z chromowana obudową, które wyróżniają się wysoką wydajnością, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nawet w dużych pomieszczeniach.

Oczyszczacze powietrza HanksAir

W naszym asortymencie znajdziesz także kompaktowe, aczkolwiek bardzo skuteczne urządzenia przeznaczone do oczyszczania powietrza. Sprzęt tego typu jest wyposażony m.in. w czujniki odpowiedzialne za ocenę jakości powietrza, wentylatory, a także panel przeznaczony do sterowania. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz modele mające wbudowaną komorę, które są wykorzystywane do aromaterapii. Oczyszczacze powietrza HanksAir są szczególnie polecane nie tylko osobom cierpiącym na alergię, ale również wszystkim, którzy chcą oddychać czystym powietrzem. Dodatkowe funkcjonalności w postaci Timera, jonizacji powietrza oraz różnych trybów pracy ułatwiają korzystanie ze sprzętu. Oferujemy nie tylko oczyszczacze, ale również filtry wymienne, czujniki dwutlenku węgla oraz wydajne nawilżacze powietrza sterowane za pomocą pilota.