Filtruj według
Cena
799 799
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Netatmo

Urządzenia automatyki dla inteligentnych budynków cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm. W większości rozwiązań technicznych z zakresu automatyki domowej producenci coraz częściej wykorzystują metody sztucznej inteligencji. Współcześnie projektowane budynki oprócz standardowych elementów instalacji elektrycznej, tj. kabli, przewodów, wyłączników, układów zabezpieczeniowych, układów pomiarowych i transformatorów, coraz częściej wyposażane są także w systemy monitoringu, alarmy oraz liczne rozwiązania techniczne optymalizujące koszty utrzymania budynku. Na tym polu ważną rolę odgrywa Netatmo – producent wysokiej jakości systemów automatyki budynkowej, który powstał w 2011 roku, a siedem lat później stał się częścią firmy Legrand znanej z wyłączników instalacyjnych.

Ilość produktów: 1
Loading...

Netatmo Termostat - inteligentny termostat WiFi

Inteligentny sterownik termostatyczny p ozwalająca zdalne sterowanie temperaturą w domu lub mieszkaniu. Temperatury można kontrolować z każdego miejsca na świecie za pomocą...
Indeks: FBR-14466
Indeks: FBR-14466
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 799,00 zł Cena 799,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Netatmo – nowoczesne rozwiązania techniczne w zakresie ogrzewania budynków mieszkalnych

Urządzenia automatyki domowej Netatmo to przede wszystkim produkty z grupy inteligentnych systemów sterowania instalacjami grzewczymi. Oprócz popularnych produktów z grupy urządzeń dla inteligentnych budynków, takich jak alarmy przeciwpożarowe i antywłamaniowe, sterowniki oświetlenia, asystenci głosowi, inteligentne gniazdka elektryczne 230 VAC czy systemy komunikacji bezprzewodowej, sklep Botland oferuje także inteligentne urządzenia sterujące ogrzewaniem pomieszczeń, co jest główną specjalnością firmy Netatmo. Urządzenia tego producenta to także inteligentne stacje pogodowe, czujniki pomiarowe oraz dedykowane im akcesoria. Ciekawym produktem Netatmo są również urządzenia pomocnicze do instalacji grzewczych w budynkach wielomieszkaniowych, np. zawory sterowane elektronicznie, a także termostaty stabilizujące temperaturę instalacji grzewczej. Dzięki takim rozwiązaniom technicznym udało się rozwiązać wiele problemów związanych z ogrzewaniem i klimatyzacją w budynkach.

Termostat sterowany przez Wi-Fi

Jednym z ciekawszych produktów zaprojektowanych przez specjalistów z Netatmo jest inteligentny termostat, który ma wbudowaną komunikację z siecią Wi-Fi. Jest to jedno z pierwszych tego typu urządzeń dostępnych na rynku i posiada wiele praktycznych zalet – za pomocą termostatu Netatmo możemy bezobsługowo sterować pracą pieca centralnego ogrzewania w czasie rzeczywistym. Inteligentny termostat od Netatmo może współpracować z piecami opalanymi drewnem, gazem, olejem, węglem i innymi paliwami kopalnymi. Sterowanie termostatem i śledzenie jego pracy można prowadzić za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.