Filtruj według
Cena
299 7290
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Robotis

Robotis to powstała w 1999 roku koreańska firma produkująca roboty oraz układy wykonawcze do robotów używanych w celach naukowo-dydaktycznych. W 2016 roku powstała filia firmy Robotis w Tokio. Firma ma na swoim koncie Nagrodę Prezydenta w dziedzinie technologii robotycznej przyznaną w 2012 roku przez koreańskie Ministerstwo Ekonomii Wiedzy, a także uzyskała certyfikaty jakościowe ISO9001:2008 oraz ISO14001:2004. W 2014 roku, dziennik New York Times wybrał i uwzględnił robota Bioloid jak jednego z dziesięciu najbardziej znanych robotów roku.

Ilość produktów: 3
Loading...

Robotis - Darwin Mini

Zestaw do samodzielnego montażu robota humanoidealnego Robotis Darwin Mini . Mózg robota jest oparty na płytce z mikrokontrolerem OpenCM9.04C z rdzeniem ARM Cortex-M3 32-bit....
Indeks: ROB-13982
Indeks: ROB-13982
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Cena podstawowa 3 599,00 zł Cena 3 599,00 zł
  • Darmowa dostawa

Robotis Bioloid - wersja premium

Zestaw do budowy różnych konstrukcji robotów takich jak: humanoid, zwierzak, dinozaur, pająk, skorpion i wiele więcej, przy użyciu prostych w łączeniu modułów. 
5.0 (1)
Indeks: ROB-13983
Indeks: ROB-13983
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Cena podstawowa 7 290,00 zł Cena 7 290,00 zł
  • Darmowa dostawa

Serwo Robotis Dynamixel AX-12A

Serwomechanizm o wysokiej precyzji i wytrzymałości mechanicznej, stosowany w robotach Robotis Bioloid. Pozwala na sterowanie położeniem oraz prędkością kątową z dokładnością...
5.0 (1)
Indeks: ROB-13984
Indeks: ROB-13984
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 3-5 dni
Cena podstawowa 299,00 zł Cena 299,00 zł
  • Darmowa dostawa

Robotis - prawdziwa rewolucja w dziedzinie robotyki

Oferowane przez sklep Botland zestawy edukacyjne Robotis, umożliwiają zbudowanie ciekawych robotów, których konstrukcja opiera się na inteligentnych serwomechanizmach sterowanych w sposób szeregowy. Poza standardowymi możliwościami zmiany pozycji i możliwością wykonywania obrotów w sposób ciągły, użytkownik otrzymuje także funkcje monitorowania parametrów pracy każdego serwomechanizmu, takich jak pozycja kątowa, prędkość, temperatura pracy, pobór prądu i napięcie pracy. Zestaw Bioloid jest zaprojektowany tak, aby użytkownik mógł zbudować zróżnicowane względem siebie konstrukcje robotów. Poza szeroko rozwiniętą stroną sprzętową, robot jest wyposażony w dedykowane darmowe oprogramowanie GUI. Bioloid może być wykorzystany zarówno do celów dydaktycznych, badawczo-rozwojowych, hobbystycznych, a także w zawodach robotów. Mniejszy brat Bioloida o nazwie Darwin-Mini jest robotem, którego sercem jest 32-bitowy procesor ARM Cortex-M3. Zasilanie jest dostarczane przez baterię litowo-jonową. Robota można zaprogramować poprzez złącze USB. Producent udostępnia dedykowane oprogramowanie na licencji open source. Wbudowane serwa Dynamixel XL są wyposażone w układ sterowania, który na bieżąco monitoruje parametry pracy serowomechanizmu. Komunikacja przez Bluetooth umożliwia programowanie robota z tabletu lub komputera drogą bezprzewodową. Oprogramowanie RoboPlus oferuje nagrywanie i odtwarzanie uprzednio zaprogramowanych ruchów o ściśle określonej sekwencji.

Dynamixel - jakość, wydajność i precyzja w jednym

Dynamixel to seria inteligentnych serwomechanizmów zaprojektowanych w celu połączenia ruchomych części robotów oraz struktury mechanicznej innych urządzeń. Modułowa budowa i możliwość łączenia do 254 jednostek w łańcuchy typu Daisy Chain pozwalają na rozbudowanie robota tak, aby mógł wykonywać nawet najbardziej pokrętne ruchy. Serwo Dynamixel zawiera w sobie zintegrowany silnik prądu stałego z przekładnią, układem sterowania, czujnikiem temperatury oraz wyjściami TTL. Serwomechanizm jest programowalny, a jego stan pracy może być na bieżąco weryfikowany na podstawie strumienia danych. Wysoka jakość, odporność mechaniczna i wysoka precyzja, zostały potwierdzone przez światowej klasy zespoły robotyków z ponad trzydziestu krajów.

Atrakcja festiwali robotów

Firma Robotis cieszy się szczególnym zainteresowaniem na targach i festiwalach robotyki na całym Świecie. Na festiwalu DARPA Robotics Challenge odbywają się zawody robotów ratowniczych, w których bierze udział 25 zespołów robotyków pochodzących m.in. z Japonii, Niemiec, USA, Włoch i Korei Południowej. W zawodach biorą udział m.in. roboty Robotis THORMAG, których wielkość jest zbliżona do dorosłego człowieka, co korzystnie wpłynęło na promocję wydarzenia, a także produktów od Robotis. Firma współpracuje ze służbami ratowniczymi w wielu miejscach Świata. Silniki Robotis są używane m.in. w robocie ratowniczym FUHGA, którego projekt jest rozwijany na Uniwersytecie Kyoto oraz w robocie w kształcie przypominającym węża, którego zadaniem jest monitorowanie zakładów przemysłowych. Projekt ten jest pod opieką Uniwersytetu Kanazawa.

Kierunki rozwoju i ekspansja na rynkach światowych

Przedstawiciel firmy Robotis na Japonię, Yoshihiro Shibata twierdzi, że w obecnej dobie, produkty Robotis są używane głównie na polu naukowo-dydaktycznym w Japonii, ale planowane jest także rozwinięcie konstrukcji robotów i poszerzenie ich zastosowania do celów konsumenckich. Producent ma wizję współpracy z japońskimi firmami przy wprowadzaniu na rynek japońskich produktów, które w swojej konstrukcji wykorzystują silniki Robotis. W procesie ciągłego rozwijania produktów oraz ulepszania ich jakości, wymagane jest na bieżąco zbieranie informacji nt. rodzajów robotów potrzebnych do wykonania konkretnych zadań.