Filtruj według
Cena
210 279
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki iWOWN

IWOWN to chińska firma, której siedziba zlokalizowana jest w zagłębiu technologicznym Shenzhen. Marka jest producentem sprzętu elektronicznego przeznaczonego do monitorowania parametrów fizjologicznych. W ofercie firmy dostępne są między innymi smartwatche, smart opaski czy inteligentne wagi. Produkty IWOWN są przeznaczone dla sportowców zawodowych, osób uprawiających sport hobbystycznie, osób przewlekle chorych oraz wszystkich, którzy chcą lepiej poznać swoje ciało i zadbać o zdrowie albo zacząć prowadzić bardziej aktywny tryb życia.
Ilość produktów: 2
Loading...

Sportowy Smartwatch iWOWN P1c GPS z pulsometrem - szary

Inteligentny zegarek  sportowy iWOWN P1c, który posiada kolorowy wyświetlacz IPS 1,3".  Komunikuje się za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth 4.2 oraz współpracuje z...
Indeks: ONW-18135
Indeks: ONW-18135
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 210,00 zł Cena 210,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Smartband GPS iWOWN P1 - czarny - inteligentna opaska

Inteligenta opaska wyposażona w czytelny, energooszczędny wyświetlacz OLED 1,3". Łączy się ze Smartfonem poprzez Bluetooth, co pozwala, np. na odbieranie powiadomień....
Indeks: ONW-13700
Indeks: ONW-13700
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 279,00 zł Cena 279,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

IWOWN – firma z misją

Jak mówią sami twórcy, marka IWOWN ma za zadanie dostarczać swoim klientom rozwiązania, które pozwolą im cieszyć się lepszym zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Firma może poszczycić się ponad dziesięcioletnią tradycją i obecnością na rynku w ponad czterdziestu krajach na całym świecie. Produkty IWOWN były wielokrotnie nagradzane prestiżowymi odznaczeniami i posiadają wiele certyfikatów potwierdzających ich jakość oraz bezpieczeństwo. Klienci cenią je nie tylko za skuteczne działanie, ale również rewelacyjny design, wygodę korzystania oraz intuicyjny interfejs, który pozwala łatwo wdrożyć się w użytkowanie nawet osobom nie mającym dużego doświadczenia z nowoczesną elektroniką.

Oferta produktów IWOWN

W ofercie IWOWN znajdziesz na przykład takie propozycje jak inteligentna waga, która nie tylko informuje o aktualnej masie ciała, ale także podaje takie wartości jak BMI (stosunek wagi do wzrostu), zawartość tłuszczu, masa mięśniowa i kostna czy podstawowa przemiana materii. Firma jest też autorem praktycznych i designerskich zegarków typu smartwatch oraz inteligentnych opasek dostępnych w wielu wariantach. Dzięki takiemu urządzeniu zyskasz możliwość monitorowania różnych parametrów zdrowotnych, między innymi tętna, ciśnienia krwi, jakości snu, temperatury ciała czy nasycenia krwi tlenem, a także wykrywania ewentualnych nieprawidłowości w pracy układu sercowo-naczyniowego (na przykład arytmii).

Propozycje od IWOWN w Botland

W naszym sklepie znajdziesz między innymi smartband IWOWN z funkcją GPS – model P1. Urządzenie jest wyposażone w wiele przydatnych funkcji, w tym monitorowanie snu, licznik kalorii, krokomierz, kontrolę pracy serca (w tym parametrów EKG i HRV) czy miernik przebytego dystansu. Opaska jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi z systemem Android i iOS, może synchronizować się w czasie rzeczywistym z Google Maps, a także ma możliwość łączności przy pomocy Bluetooth 4.2. Urządzenie jest wodoszczelne, dlatego bez obaw można stosować je w deszczu, pod prysznicem czy podczas kąpieli w basenie. Przy pomocy opaski możesz odbierać powiadomienia z telefonu oraz monitorować parametry fizjologiczne i osiągnięcia podczas uprawiania sportu aż przez siedem dni bez konieczności ładowania. Producent udostępnia też użytkownikom specjalną aplikację – IWOWN Fit Pro, dzięki której możesz jeszcze lepiej wykorzystać możliwości urządzeń IWOWN.