Filtruj według
Cena
199 260
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Codyson

Firma Codyson specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości myjek ultradźwiękowych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w chińskim mieście Shenzhen. Codyson dysponuje halami o powierzchni ponad 12 000 metrów kwadratowych, gdzie doświadczeni pracownicy produkują urządzenia zgodne z systemami jakości BSCI, ISO9001: 2015 oraz ISO 13485: 2016. Obecnie przedsiębiorstwo oferuje swoje wyroby praktycznie na całym świecie.
Ilość produktów: 2
Loading...

Myjka ultradźwiękowa Codyson 0,6l 50W CD3800

Myjka do naprawy i konserwacji elementów elektronicznych, czyści przy pomocy ultradźwięków w niedostępnych miejscach. Urządzenie ma pojemność 600 ml, moc 50 W , posiada...
5.0 (2)
Indeks: LUT-03985
Indeks: LUT-03985
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 199,90 zł Cena 199,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Myjka ultradźwiękowa Codyson 0,75l 50W CD-7910

Myjka do naprawy i konserwacji elementów elektronicznych, czyści przy pomocy ultradźwięków w niedostępnych miejscach. Urządzenie ma pojemność 750 ml, moc 50 W oraz posiada...
5.0 (1)
Indeks: LUT-06081
Indeks: LUT-06081
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 259,90 zł Cena 259,90 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Profesjonalne myjki ultradźwiękowe Codyson

Urządzenia produkowane przez przedsiębiorstwo z Shenzhen wyróżniają się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki której każdy może ich bezpiecznie używać. Codyson stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonania, dzięki czemu sprzęty cieszą się renomą zarówno wśród początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników myjek ultradźwiękowych. W asortymencie firmy z Shenzhen znajdują się modele cechujące się różną mocą i zróżnicowaną wielkością. Takie podejście sprawia, że każdy może dopasować konkretny sprzęt do swoich wymagań i preferencji.

Co jeszcze warto wiedzieć o myjkach ultradźwiękowych?

Urządzenia tego typu idealnie nadają się zarówno do naprawy, jak i konserwacji różnego rodzaju podzespołów elektronicznych i optycznych. Myjki ultradźwiękowe firmy Codyson działają w oparciu o zjawisko kawitacji. Ta technologia gwarantuje, że zabrudzenia zostaną usunięte ze wszystkich, nawet najmniejszych zakamarków, które w trakcie standardowego czyszczenia są po prostu niedostępne. Oprócz wysokiej wydajności i efektywności działania, myjki ultradźwiękowe Codyson wyróżniają się estetycznym designem. Przedsiębiorstwo z Shenzhen zadbało nie tylko o efektywne czyszczenie, ale także o wygląd. Myjki są wyposażone w czytelny ekran, na którym wyświetlane są wszystkie najważniejsze informacje, łącznie z trybem, w jakim aktualnie pracuje urządzenie. Warto również wiedzieć, że zbiorniki myjek są wykonane ze stali nierdzewnej, co w praktyce przekłada się na wysoką wytrzymałość i trwałość produktu. Kompaktowe rozmiary i mała masa urządzeń sprawiają, że mogą być one z powodzeniem użytkowane nawet w niewielkich pomieszczeniach.