Filtruj według
Cena
599 599
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Jeken

Jeken to chińska marka, której działalność jest związana przede wszystkim z produkcją urządzeń przeznaczonych do czyszczenia i dezynfekcji przy wykorzystaniu ultradźwięków. Są one używane między innymi w szpitalach, gabinetach lekarskich, laboratoriach, klinikach weterynaryjnych, sklepach, szkołach, fabrykach czy zakładach przemysłowych. W ofercie znajdują się również produkty do użytku domowego, na przykład czyszczenia soczewek kontaktowych czy dezynfekcji aparatów ortodontycznych.
Ilość produktów: 1
Loading...

Myjka ultradźwiękowa Jeken 1,4l 70W CE-6200A

Myjka do naprawy i konserwacji elementów elektronicznych, czyści przy pomocy ultradźwięków w niedostępnych miejscach. Urządzenie ma pojemność 1,4 l, moc 70 W, posiada możliwość...
Indeks: LUT-02769
Indeks: LUT-02769
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 2-4 tyg.
Cena podstawowa 599,00 zł Cena 599,00 zł
  • Darmowa dostawa

Lider na rynku urządzeń do czyszczenia ultradźwiękowego

Marka Jeken pochodzi z Chin, a jej siedziba znajduje się w mieście Dongguan. Firma może poszczycić się ponad dziesięcioletnią historią i wieloma międzynarodowymi certyfikatami potwierdzającymi jakość oraz bezpieczeństwo tworzonych przez nią produktów. Oferta Jeken jest skierowana przede wszystkim do profesjonalistów – osób pracujących w laboratoriach, szpitalach, klinikach weterynaryjnych, fabrykach, szkołach i innych miejscach, które wymagają utrzymania najwyższego poziomu higieny. Produkty tej firmy znakomicie sprawdzą się również w warsztatach elektronicznych oraz zakładach usługowych, na przykład sklepach optycznych czy zegarmistrzowskich.

Rewolucyjna technika czyszczenia ultradźwiękami

W asortymencie marki Jeken dostępne są wysokiej klasy urządzenia przeznaczone do czyszczenia ultradźwiękowego, w tym przemysłowy oczyszczacz ultradźwiękowy, urządzenie do oczyszczania ultradźwiękowego z funkcją wibracji, urządzenie do czyszczenia i dezynfekcji soczewek kontaktowych czy urządzenie do czyszczenia protez dentystycznych i aparatów ortodontycznych. Technologia czyszczenia ultradźwiękowego pozwala na łatwe, szybkie i przede wszystkim skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z elementów, które w innym przypadku byłyby trudne do wyczyszczenia. Oczyszczacz ultradźwiękowy jest wyposażony w specjalny pojemnik, w którym umieszczany jest przedmiot, a także odpowiedni płyn. Generowane przez urządzenie dźwięki o bardzo wysokich częstotliwościach powodują powstanie fali mechanicznej, która rozchodząc się w płynie, wywołuje pojawienie się mikroskopijnych pęcherzyków powietrza. Uderzając o powierzchnię czyszczonego elementu powodują one usuwanie zabrudzeń, docierając nawet w najtrudniej dostępne miejsca.

Jakie produkty dostępne są w Botland?

W naszym sklepie znajdziesz na przykład praktyczną, wydajną i kompaktową myjkę ultradźwiękową Jeken o mocy 70 W. Znakomicie sprawdzi się ona w każdym gospodarstwie domowym oraz warsztacie, na przykład do usuwania zabrudzeń i osadów z delikatnych przedmiotów o skomplikowanej budowie (biżuteria, elementy elektroniczne, płytki drukowane, precyzyjne układy elektroniczne i mechaniczne, zegarki), a także do czyszczenia szkła, metalu i tworzyw sztucznych po szlifowaniu i innych rodzajach obróbki mechanicznej. Myjka jest wyposażona w specjalny uchwyt do mocowania płyt (CD, DVD etc.), a częstotliwość wykorzystywanych przez urządzenie ultradźwięków wynosi 42 kHz.