Filtruj według
Cena
25 26
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Patrol Group

Firma Patrol Group powstała w 1991 roku i specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju artykułów z tworzyw sztucznych. Centrala przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie, natomiast fabryka w Wieluniu. Asortyment produktów stale się powiększa, dzięki czemu firma podąża za trendami rynkowymi i dostosowuje się do potrzeb klientów. Patrol Group systematycznie zwiększa zasięg działania, oprócz Europy przedsiębiorstwo oferuje swoje produkty w Azji, Australii, a nawet Afryce.

Ilość produktów: 1
Loading...

Szufladka warsztatowa - 94x78x45mm - moduł 10szt.

Szufladka warsztatowa o wymiarach 94 x 78 x 45 mm . Służy do przechowywania drobnych elementów elektronicznych. Szufladki można łączyć ze sobą co umożliwia budowę większych...
4.9 (17)
Indeks: NSZ-07204
Indeks: NSZ-07204
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 25,50 zł Cena 25,50 zł
  • Darmowa dostawa

Szeroka oferta Patrol Group

Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie m.in. skrzynki narzędziowe, organizery, pojemniki budowlane, akcesoria ogrodowe i wiele innych. Firma Patrol Group zatrudnia ponad 400 wykwalifikowanych pracowników i oferuje ponad 500 różnych produktów. Zaangażowanie w ochronę środowiska sprawia, że przedsiębiorstwo ogranicza emisję spalin do atmosfery. Dzięki wysokiej jakości wykonania i trwałym materiałom, produkty firmy Patrol Group charakteryzują się długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. W naszym asortymencie dostępne są szuflady warsztatowe przeznaczone m.in. do przechowywania różnych elementów elektronicznych. Jedną z najważniejszych zalet szuflad tego typu jest możliwość łączenia ich w moduły, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować liczbę do swoich potrzeb. Ponadto, instalacja i montaż szuflad nie są uzależnione od wielkości pomieszczenia. Każdy element może być montowany osobno lub w grupach. Tworzywo jest w pełni odporne na wilgoć, dlatego szafki mogą być wykorzystywane w praktycznie każdym pomieszczeniu.

Wszechstronne wykorzystanie

Szuflady produkowane przez firmę Patrol Group są wykorzystywane nie tylko przez profesjonalistów, ale również przez hobbystów i majsterkowiczów, którzy chcą lepiej zorganizować swoją pracę. Zastosowanie lekkiego, aczkolwiek bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego ułatwia przenoszenie. Szafki są dostępne m.in. w kolorze czarnym, który ułatwia utrzymanie czystości. Jeżeli szukasz szafek do warsztatu w atrakcyjnych cenach, skorzystaj z szerokiej oferty.