Filtruj według
Cena
129 135
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Falon

Falon Tech to producent narzędzi, które znajdą zastosowanie w domu, w warsztacie albo w dużym przedsiębiorstwie. Firma cieszy się znakomitą opinią wśród użytkowników, co zawdzięcza sprzętowi wysokiej jakości. Falon Tech jest właścicielem wielu marek, takich jak Falon-Tech, Mastiff, Inter-Vis, Met-Flex oraz Inter-Craft. Wszystkie wyroby wytwarzane są w tych samych fabrykach, a materiałów dostarczają ci sami dostawcy. W ten sposób firma jest w stanie utrzymać równomierną jakość na przestrzeni wielu lat. W ofercie Botland znajdziesz przede wszystkim miniwiertarki o różnych mocach.
Ilość produktów: 2
Loading...

Miniwiertarka Falon Tech MG02A z akcesoriami - 320 elementów

Miniwiertarka o mocy 270 W z regulowaną prędkością obrotowa: od 8000 do 32500 obr/min z oświetleniem LED. Zasilana napięciem sieciowy 230 V. W zestawie znajduje także 320...
Indeks: NSZ-11576
Indeks: NSZ-11576
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 129,00 zł Cena 129,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Miniwiertarka Falon-tech 160W z akcesoriami - 300 elementów

Miniwiertarka o mocy 160 W z regulowaną prędkością obrotowa: od 8000 do 32500 obr/min. Zasilana napięciem sieciowy 230 V. W zestawie znajduje także 300 różnych akcesoriów.
Indeks: NSZ-13495
Indeks: NSZ-13495
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 135,00 zł Cena 135,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Falon Tech - narzędzia dla każdego

Falon Tech to duża firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w produkcji różnego rodzaju narzędzi. Można wśród nich znaleźć przyrządy, sprawdzające się zarówno w przydomowym warsztacie, jak i na hali produkcyjnej, w ogrodzie czy na budowie. Firma może pochwalić się współpracą z 2400 sklepami partnerskimi, które dystrybuują ich narzędzia, oraz 1450 rodzajami różnych produktów w ofercie. Marka posiada w swoim asortymencie między innymi wiele rozmiarów i typów wierteł (do szkła, metalu i drewna), tarcze (do cięcia, szlifowania, polerowania, do metalu i drewna), gąbki, tarcze i filce polerskie, narzędzia i akcesoria potrzebne do spawania, narzędzia do hydrauliki, narzędzia pneumatyczne, przystawki, otwornice, mieszadła, sprzęt do naprawy, konserwacji i serwisu samochodów oraz szeroki wybór kluczy, wkrętaków, kombinerek i akcesoriów pomiarowych.

Jakie propozycje od Falon Tech znajdziesz w Botland?

W sklepie Botland znajdziesz przede wszystkim miniwiertarki Falon Tech. To sprzęt przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników. Przykładowym produktem jest miniwiertarka o mocy 270 W - urządzenie wyposażono w regulację prędkości obrotów (od 8 000 obr/min do 32 500 obr/min), dzięki czemu użytkownik może z łatwo dopasować odpowiednie tempo w zależności od materiału, jaki zamierza oddawać obróbce. Aby praca przebiegała łatwiej, szybciej i wygodniej, producent postanowił uwzględnić w projekcie montaż specjalnej lampki z silną żarówką typu LED, która odpowiednio doświetli miejsce, gdzie użytkownik zamierza wiercić. Miniwiertarka używana jest najczęściej do szlifowania, wiercenia lub polerowania niewielkich przedmiotów. W zestawie oprócz urządzenia znajdziesz aż 320 różnych elementów (między innymi wiertła o różnych grubościach i o różnym przeznaczeniu, wałki polerskie, kamienie szlifierskie, tarcze tnące oraz mocowania do nich frezy, szczotki druciane, papiery ścierne i wiele innych) oraz specjalną giętką linkę napędową, pozwalającą na wiercenie urządzeniem nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Urządzenie działa po podłączeniu do standardowego gniazda elektrycznego (230 V). Pozostałe modele do wyboru w naszym sklepie różnią się nieznacznie mocą miniwiertarki oraz ilością załączonych akcesoriów.