Filtruj według
Cena
2 3
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki SuperGlue

Na rynku polskim możemy spotkać liczne produkty pochodzące z Chin, a także z zachodu Europy. W zależności od produktu może okazać się, że dostaniemy towar wysokiej jakości, lub towar, który prędzej czy później będzie wykazywał oznaki słabej jakości, która już na etapie projektowania produktu mogła być odgórnie nie do przyjęcia. Na szczęście w Polsce w dalszym ciągu działają firmy, które niezmiennie od wielu lat stawiają na pierwszym miejscu bardzo dobrą jakość wykonania, aby spełnić potrzeby jak największej liczby klientów o zróżnicowanych wymaganiach. Do takich firm zalicza się także producent kleju Super Glue, który pod względem jakości i efektu końcowego nie odstaje ani trochę od uznanych produktów zagranicznych, a jest przy tym przystępny cenowo.

Ilość produktów: 1
Loading...

Klej Super Glue 2g

Popularny klej na bazie cyjanoakrylu, błyskawicznie skleja  plastik, metal, drewno, skórę, gumę, szkło, porcelanę i papier.
5.0 (2)
Indeks: CHE-01366
Indeks: CHE-01366
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 2,90 zł Cena 2,90 zł
  • Darmowa dostawa

Super Glue – klej, który znakomicie spełnia wymagania klientów

Na rynku preparatów chemicznych powszechnego użytku szczególnie prominentną rolę odgrywają farby, preparaty czyszczące i konserwujące, a także kleje. Odpowiednio do rosnących wymagań klientów firma Super Glue dokonuje udoskonalania swoich produktów poprzez wdrażanie nowych technologii produkcji. Dzięki odpowiednio rozwiniętej sieci dystrybucyjnej produkty Super Glue trafiają do sprzedaży zarówno w dużych miastach, jak i niewielkich miejscowościach liczących kilkaset mieszkańców. W ten sposób klej Super Glue zdobywa dużą popularność pośród wielu użytkowników.

Super Glue – współpraca z firmami zewnętrznymi na całym świecie

Oprócz zachowania restrykcyjnych norm produkcji i wysokiej jakości produktów producent kleju Super Glue współpracuje z wieloma firmami na całym świecie. Klej Super Glue jest dostępny w wielu polskich sklepach i pod tą samą nazwą jest sprzedawany m.in. w USA, w krajach Europy Zachodniej, a także w Afryce. Jedną z najpopularniejszych wersji kleju Super Glue jest opakowanie o masie 2 g. Specjalnie opracowana formuła kleju umożliwia błyskawiczne łączenie ze sobą elementów wykonanych z takich materiałów jak tworzywa sztuczne, metale, szkło, drewno, ceramika i wiele innych. Klej Super Glue bardzo szybko tworzy mocne wiązanie strukturalne i szybko wysycha. Jest to znakomity specyfik przy wykonywaniu napraw uszkodzonych elementów, a także przy budowaniu miniaturowych modeli pojazdów.