Filtruj według
Cena
4 6
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Kropelka

Kropelka to bardzo dobrze znana marka w Polsce. Ten produkt na bazie cyjanoakrylu jest idealny do szybkiego sklejania ceramiki, plastiku, drewna, metalu, skóry, porcelany, gumy. Ma wielu zwolenników, ponieważ od lat sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach życia codziennego i przyda się niemal w każdym domu. Wytwórcą Kropelki jest Fenedur, urugwajski producent chemii przemysłowej, który jest znany z powszechnej, pozytywnej opinii i związanych z tym klejów wysokiej jakości. Idealnym przykładem jest właśnie Kropelka, czyli łatwy sposób na naprawę mebli, zabawek, różnego rodzaju sprzętu znajdującego się w domu czy w pracy, a nawet robotów będących jeszcze w budowie (w wykonaniu zarówno tych najmłodszych robotyków, jak i bardziej doświadczonych). To właśnie uniwersalność zastosowań jest jednym z głównych czynników mających wpływ na popularność tego kleju. Przydaje się niemal każdemu, ponieważ mnogość potencjalnych sytuacji, podczas których może być użyty jest niezliczona i ograniczona jedynie wyobraźnią użytkowników.

Ilość produktów: 2
Loading...

Klej Kropelka żel 3 g

Popularny klej w żelu na bazie cyjanoakrylu, błyskawicznie skleja: metal, skórę, porcelanę, gumę, drewno, ceramikę i plastik. Wzmacnia i zabezpiecza śruby i nakrętki. Masa...
5.0 (1)
Indeks: CHE-01776
Indeks: CHE-01776
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 5,50 zł Cena 5,50 zł
  • Darmowa dostawa

Klej Kropelka - 2 ml

Popularny klej na bazie cyjanoakrylu, błyskawicznie skleja: metal, skórę, porcelanę, gumę, drewno, ceramikę i plastik. Wzmacnia i zabezpiecza śruby i nakrętki.
5.0 (3)
Indeks: CHE-01367
Indeks: CHE-01367
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 4,50 zł Cena 4,50 zł
  • Darmowa dostawa

Fenedur – producent cenionej Kropelki

Fenedur to firma, która będąc producentem Kropelki musi spełniać wysokie oczekiwania i robi to już od bardzo dawna. Kropelka nie tylko doskonale działa podczas łączenia najróżniejszych materiałów, lecz jest przy tym łatwa w użyciu. To ważna zaleta, która sprzyja powszechnej aprobacie tego produktu, jako kleju, który zawsze warto mieć pod ręką. Błyskawiczne sklejanie jest połączone z estetycznymi rezultatami, jako że efekt końcowy jest przezroczysty i nie jest łatwo zauważalny. Kropelka po zastosowaniu na jakimś materiale tworzy powłokę, która nie jest łatwo podatna na kruszenie czy pękanie. W związku z tym jest to dobry produkt do spełniania swojego przeznaczenia nie tylko na krótki czas, lecz w znacznie dłuższym terminie. Produkty firmy Fenedur są stworzone do wygodnego przeprowadzania drobnych napraw i przydają się niemal każdemu. Właśnie dlatego Kropelka znajduje się w sklepie Botland. Budowanie robotów często wiąże się z niezaplanowanym nanoszeniem poprawek lub naprawianiu tego, co w początkowym zamyśle nie miało ulegać choćby drobnym uszkodzeniom. Klej jest także dobry w zabezpieczaniu i wzmacnianiu śrub oraz nakrętek.