Filtruj według
Cena
15 16
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Poxipol

Przedsiębiorstwo Fenedur S.A. to urugwajski producent odczynników chemicznych z przeznaczeniem do zastosowania w przemyśle. Firma Fenedur S.A. jest znana przede wszystkim z uznanych od ponad 20 lat produktów w postaci bardzo mocnych klejów o szerokim zakresie zastosowania. Takie produkty jak Poxipol, Poxilina czy też Kropelka umożliwiają wykonanie wielu różnych napraw, a także tworzą silną spoinę. Kleje od Fenedur są popularne szczególnie w Europie, Azji i większości krajów Ameryki Południowej.

Ilość produktów: 1
Loading...

Klej Poxipol przezroczysty - 14ml

Klej o charakterystyce spoiwa metalicznego. Odporny na działanie wody, kwasów, rozpuszczalników, itp. Zamieszczony w dwóch tubkach do wymieszania. Uzyskuje twardość w 10 minut....
5.0 (7)
Indeks: CHE-06722
Indeks: CHE-06722
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 15,50 zł Cena 15,50 zł
  • Darmowa dostawa

Kropelka – klej cyjanoakrylowy o potężnej sile wiązania

„Co kropelka sklei sklei, żadna siła nie rozklei” – tak brzmi przewodnie hasło reklamowe jednego z najpopularniejszych klejów cyjanoakrylowych. Różne przedmioty codziennego użytku mogą bardzo łatwo ulec uszkodzeniu. Połamane elementy plastikowe w zabawkach lub potłuczone naczynia zastawy stołowej z porcelany to jedne z wielu przykładów. Problem rozwiązuje Kropelka – klej, który charakteryzuje się prostą aplikacją, kropelka po kropelce. Bardzo silne wiązanie kleju gwarantuje, że naprawione za jego pomocą przedmioty odzyskają swoją trwałość. Co ważne, klej ten nie zasycha po zamknięciu opakowania. Klej Kropelka to zdecydowanie jeden ze specyfików, którego nie może zabraknąć w żadnym warsztacie.

Poxipol – uniwersalny klej dwuskładnikowy przeznaczony do klejenia różnych materiałów

Klej Poxipol to kolejny sukces rynkowy firmy Fenedur S.A. Seria klejów Poxipol jest obecna na półkach sklepowych od początku drugiej połowy lat 90. Poxipol w to klej o strukturze dwuskładnikowej i ma on postać spoiwa plastycznego. Jego konsystencja umożliwia klejenie ze sobą wielu różnych materiałów. Poxipol jest dostępny jako klej metaliczny (niebieskie opakowanie) lub jako klej przezroczysty (czerwone opakowanie). Specjalnie opracowana technologia umożliwia użycie tego kleju jako spoiwa do elementów metalowych, drewnianych, szklanych, ceramicznych, plastikowych, porcelanowych oraz kamiennych. Po wymieszaniu składników kleju i jego zaaplikowaniu należy odczekać ok. 10 min. na utwardzenie kleju. Natomiast pełne utwardzenie następuje po upływie doby.