Filtruj według
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki LEI

Leader Electronics LEI to jeden ze światowych liderów na rynku producentów zasilaczy. Początki istnienia firmy sięgają 1970 roku, kiedy to najważniejszymi produktami w asortymencie były transformatory audio (wykonywane do dzisiaj) i kondensatory foliowe. Najważniejszym elementem obecnej oferty firmy są oczywiście zasilacze różnego rodzaju. Leader Electronics dzięki wysokiej wydajności produkcji oraz bezkompromisowej jakości oferowanego sprzętu jest jednym z najważniejszych graczy na rynku tego segmentu elektroniki użytkowej.

Nie widzisz produktów? Napisz do nas na biuro@botland.com.pl

Leader Electronics – lider elektroniki na skalę światową

Rok 1999 był bardzo istotny dla tego producenta (LEl) – wskutek wprowadzenia tak zwanych zasilaczy impulsowych całe przedsiębiorstwo zaczęło odnosić jeszcze większe sukcesy niż dotychczas. Dzisiaj właśnie one są najważniejszym produktem Leader Electronics. 2015 rok to kolejny przełomowy moment w rozwoju firmy – osoby zasiadające w zarządzie postanowiły wprowadzić 5 linii produktów firmowych. Były to Low Wattage, High Power, Magnetics, OEM and Lighting respectively, czyli w tłumaczeniu: urządzenia wysokiej mocy, urządzenia niskiej mocy, magnetyczne, OEM oraz oświetlenie. Tego samego roku (2015) firma zdecydowała się na powołanie czterech specjalistycznych zespołów inżynierskich do spraw sprzedaży. Mają one koncentrować się na kompleksowej obsłudze klientów z całego świata.

Leader Electronics to przede wszystkim wysoka jakość i bezpieczeństwo

Warto zaznaczyć, że jednym z efektów strategii mającej na celu maksymalizację zadowolenia klienta Lel jest wysoka jakość każdego z produktów. Są wykonywane według sprawdzonych procedur, z wykorzystaniem najnowszych metod produkcji oraz kontroli jakości. Projekty urządzeń są opracowywane przez sztab specjalistów z dziedziny elektroniki, dzięki czemu pracują niezawodnie i są bezpieczne w użytku przez klientów. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich technologii oraz materiałów sprzęt jest przygotowany na długi okres bezawaryjnej pracy oraz odporny na proste uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie te zalety wynikają z zasady, która leży u podstaw firmy – chodzi o założenie tworzenia jedynie takich produktów, które będą w pełni satysfakcjonowały klientów.

Leader Electronics, czyli lider wśród producentów zasilaczy wysokiej jakości

W sklepie Botland posiadamy zasilacze Leader Electronics (Lel) do zróżnicowanych zastosowań i dla różnych odbiorców. W ofercie dostępne jest między innymi urządzenie przeznaczone do użytku dla osób zajmujących się elektroniką. To zasilacz sieciowy (AC od 220 V do 240 V / 50-60 Hz), który zasila prądem o napięciu 12 V i natężeniu 2,5 A, ale zakończony jest dwużyłowym przewodem bez żadnej wtyczki. To ułatwienie dla osób, które mogłyby łatwo przylutować pobielone końcówki przewodu lub po prostu stosować w niezmienionej formie, na przykład z płytką stykową. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno dla elektroników działających zawodowo, jak i dla studentów uczących się na uczelniach technicznych czy domowych majsterkowiczów. W ofercie dostępne są również podobne zasilacze impulsowe (napięcie 12 V, natężenie 2 A), które wyposażone są w wygodne ustandaryzowane rozwiązania. Przede wszystkim jest to włącznik, dzięki któremu można łatwo odciąć zasilanie od urządzenia bez konieczności odłączania przewodu lub wyciągania zasilacza z gniazdka. Bardzo dobrze również sprawdza się standardowy wtyk DC (5,5/2,1 mm) pasujący do gniazd standardowo stosowanych w wielu urządzeniach. To sprzęt, który doskonale sprawdzi się zarówno dla osób niedoświadczonych w elektronice (na przykład do zasilenia głośnika), ale również na przykład dla specjalistów robotyki.