Filtruj według
Cena
3099 3099
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Fluke

Fluke Corporation to firma założona w 1948 roku jako producent wysokiej klasy elektronicznych przyrządów pomiarowych. Założycielem firmy był John Fluke – wówczas pracownik General Electric. W 1987 roku firma Fluke weszła we współpracę z holenderskim koncernem Philips. Owocem wspólnej kooperacji był skopometr – przenośny przyrząd pomiarowy łączący w sobie funkcjonalności multimetru i oscyloskopu. W 1993 roku firma Fluke wykupiła od firmy Philips dział badawczo-rozwojowy zajmujący się aparaturą pomiarową. W 1998 roku firma Fluke została wykupiona przez Danaher Corporation, a od 2016 roku wraz z firmą Tektronix znaną z wysokiej klasy oscyloskopów należy do konglomeratu Fortive. Siedziba firmy znajduje się w USA w mieście Everett w stanie Waszyngton. Fabryki firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Wielkiej Brytanii, a także w Azji. Firma Fluke ma swoich przedstawicieli handlowych w ponad stu krajach całego świata.

Ilość produktów: 1
Loading...

Miernik uniwersalny Fluke 179

Profesjonalny multimetr przeznaczony do testów i pomiarów instalacji elektrycznych , HVAC oraz wszelkich urządzeń elektronicznych. Posiada funkcje potrzebne do...
Indeks: FAR-13244
Indeks: FAR-13244
Na zamówienie
Czas oczekiwania: 1-2 tyg.
Cena podstawowa 3 099,00 zł Cena 3 099,00 zł
  • Darmowa dostawa

Fluke – profesjonalne przyrządy pomiarowe dla najbardziej wymagających użytkowników

Produkty firmy Fluke są projektowane i budowane z zachowaniem najbardziej rygorystycznych wymagań. Dzięki temu przyrządy pomiarowe marki Fluke cieszą się od wielu lat uznaniem wśród zawodowych elektroników, elektryków, monterów, serwisantów, a także w sektorze telekomunikacyjnym i medycznym. Urządzenia marki Fluke odznaczają się wysoką jakością wykonania, wysoką dokładnością pomiaru oraz prostą obsługą i błyskawicznym pomiarem mierzonych wielkości. Fluke oferuje także szeroki zakres dodatków i akcesoriów do mierników, takich jak przewody pomiarowe, futerały, walizki i przystawki do pomiaru temperatury i dużych prądów.

Fluke 179 – wszechstronny multimetr elektroniczny o wysokiej dokładności

Dostępny w ofercie sklepu Botland Fluke 179 to multimetr skonstruowany przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Umożliwia on wykonywanie pomiarów w urządzeniach elektronicznych oraz instalacjach elektrycznych niskiego napięcia (do 1000 V). Ten miernik znajduje zastosowanie m.in. w pracach warsztatowych, serwisowych oraz w pomiarach przemysłowych. Producent daje dożywotnią gwarancję na przyrząd. Oprócz pomiarów podstawowych wielkości elektrycznych (tj. napięcia, prądu i rezystancji), miernik Fluke 179 ma wbudowaną funkcję termometru, jest wyposażony w podświetlenie wyświetlacza, test ciągłości obwodu z sygnalizacją akustyczną, pomiar pojemności kondensatorów, tester diod półprzewodnikowych oraz tryb oszczędzania energii. Dokładność miernika wynosi 0,09%, dzięki czemu Fluke 179 znakomicie sprawdzi się również przy projektowaniu i uruchamianiu precyzyjnych urządzeń elektronicznych, np. wzmacniaczy audio.

$desc