Filtruj według
Cena
11 12
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Osram

Osram GmbH to firma założona w 1919 roku z siedzibą w Niemczech, w mieście Monachium. Osram jest światowym liderem w zakresie zaawansowanych technologii fotonicznych, a także zaawansowanych technologii półprzewodnikowych. Główny zakres zastosowań tych technologii obejmuje m.in. aplikacje VR, samoczynne sterowanie pojazdami, a także inteligentne rozwiązania w technice oświetleniowej w budynkach i na ulicach. Długoletnia tradycja firmy Osram pozwala na ciągłe rozwijanie i doskonalenie wypracowanej przed wieloma laty technologii. Oprócz popularnych produktów oświetleniowych, takich jak m.in. lampy i żarówki, Osram oferuje także urządzenia laserowe do zastosowań profesjonalnych, a także systemy rozpoznawania tęczówki oka. Technologia tworzona przez firmę Osram ma za zadanie pomagać ludziom w wielu codziennych czynnościach, zarówno w pracy, edukacji, jak i podczas spędzania czasu wolnego.

Ilość produktów: 1
Loading...

Osram SFH7776 - czujnik odległości i natężenia światła otoczenia

Miniaturowy , cyfrowy czujnik zbliżeniowy i światła firmy OSRAM. Wykrywa obiekty w odległości do 160 mm oraz światło w  zakresie  od  0,0022 lx  do 73000 lx . Posiada...
Indeks: RSO-10225
Indeks: RSO-10225
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 11,50 zł Cena 11,50 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Światło – nieodłączna część naszego życia

Na co dzień ze światłem mamy do czynienia niemal wszędzie. Między innymi oświetlenie jest elementem wyposażenia praktycznie każdego budynku mieszkalnego i przemysłowego. Oświetlenie jest także obowiązkowym elementem wyposażenia pojazdów, zarówno latających, jeżdżących, jak i pływających. Jest to także istotny element infrastruktury drogowej, a także element ozdobny konstrukcji. Do oświetlenia zaliczane są również latarki kieszonkowe, bez których wykonanie wielu prac oraz odszukanie zaginionych przedmiotów byłoby niemal niemożliwe do zrobienia. Osram zapewnia nowoczesne rozwiązania oświetleniowe z wykorzystaniem technologii LED, odpowiednio do nawet najbardziej wygórowanych wymagań klientów.

Osram – czujniki odległości i natężenia oświetlenia

Sklep Botland ma w swojej ofercie cyfrowy czujnik marki Osram, który umożliwia precyzyjny pomiar odległości względem obiektu oraz pomiar natężenia oświetlenia. Maksymalny zasięg wykrywania obiektów wynosi 16 cm, a zakres pomiaru natężenia światła wynosi od 0,0022 lx do 73000 lx. Czujnik ma zintegrowany nadajnik podczerwieni oraz złącze komunikacyjne I2C. Czujnik odznacza się niewielkimi wymiarami i niskim poborem energii, dzięki czemu może być zasilany z baterii oraz może być zamontowany w dowolnym miejscu.