Filtruj według
Cena
9 10
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki National Semiconductor

National Semiconductor to marka, której historia sięga lat 50. XX wieku. Od tego czasu przedsiębiorstwo zdążyło zdobyć popularność na całym świecie, a jego bogaty asortyment jest obecnie dostępny niemal w każdym kraju. Głównym produktem marki są elementy półprzewodnikowe - czujniki, mikrokontrolery, regulatory napięcia, wzmacniacze sygnału, switche, elektronika analogowa, tranzystory, diody i wiele innych. Obecnie National Semiconductor stanowi część dużej firmy Texas Instruments.
Ilość produktów: 1
Loading...

Czujnik temperatury LM35DZ NS - analogowy THT

Analogowy termometr w którym napięcie wyjściowe jest proporcjonalne do mierzonej temperatury z zakresu: od 0°C do 100°C. Zasilany jest napięciem od 4 V do 30 V.
5.0 (15)
Indeks: SES-00376
Indeks: SES-00376
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 9,90 zł Cena 9,90 zł
  • Darmowa dostawa

National Semiconductor: marka z tradycjami

Firma National Semiconductor powstała w 1959 roku w Connecticut w Stanach Zjednoczonych. W pierwszych latach działalności zajmowała się przede wszystkim produkcją elementów półprzewodnikowych dla celów militarnych, natomiast wraz z rozwojem przedsiębiorstwa oferta zaczęła być kierowana do coraz szerszego grona klientów - między innymi firm działających w przemyśle elektronicznym czy osób prywatnych. Asortyment został też rozszerzony o elektronikę użytkową, na przykład kalkulatory i zegarki elektroniczne. Od 2011 marka National Semiconductor jest częścią przedsiębiorstwa Texas Instruments.

Asortyment marki

Asortyment National Semiconductor jest bardzo szeroki i obejmuje elementy półprzewodnikowe oraz elektronikę użytkową. W ofercie marki znajdziesz diody, tranzystory, czujniki, potencjometry, komparatory, mikrokontrolery, produkty sieciowe, switche, części elektroniczne urządzeń audio, konwertery sygnału, procesory, kalkulatory, zegarki elektroniczne, wyświetlacze oraz wiele innych produktów. National Semiconductor specjalizuje się przede wszystkim w elektronice analogowej i mieszanej, jednak w ofercie marki dostępne są również akcesoria wykorzystujące do swojego działania sygnał cyfrowy.

Produkty National Semiconductor w Botland

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi czujnik temperatury LM35DZ. Element mierzy temperaturę w zakresie od -55°C do 150°C, a jego napięcie zasilania wynosi od 4 V do 30 V. Model jest wyposażony w standardową obudowę do montażu przewlekanego (THT), dzięki czemu może być wielokrotnie wykorzystywany, na przykład podczas prototypowania czy przy pracy z płytką stykową. Czujnik przyda się ponadto do budowy własnego termometru lub stacji pogodowej.