Filtruj według
Cena
142 145
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki MAXI

Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Usługowe “Maxi” rozpoczęło swą działalność w 1996 roku. Produkcja detektorów rozpoczęła się 5 lat później i do chwili obecnej, firma należy do jednych z najbardziej znanych i renomowanych, nie tylko na rynku krajowym, ale również wschodnich i zachodnich. Produkty sygnowane logiem Maxi wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania. Każdy egzemplarz jest zgodny z obowiązującymi standardami, a przy tym regulacjami unijnymi. Detektory stanowią odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, doskonale sprawdzając się zarówno w warunkach domowych, jak i biurowych. Firma nieustannie się rozwija, pracując nad projektowaniem i produkowaniem kolejnych typów urządzeń, korzystając z najnowszych elementów detekcyjnych. Detektory Maxi stanowią połączenie wysokiej jakości oraz przystępnej ceny, dzięki czemu cieszą się niegasnącą popularnością. Całość produkcji odbywa się w Polsce.

Ilość produktów: 2
Loading...

Czujnik tlenku węgla (czadu) CO MAXI/K-CO - 230V

Czujnik wykrywający stężenie tlenku węgla (czadu -  CO) w powietrzu. Zasilany jest napięciem 230 V. Stosowany do ostrzegania przed tym, niebezpiecznym dla człowieka,...
Indeks: SES-03636
Indeks: SES-03636
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 142,90 zł Cena 142,90 zł
  • Darmowa dostawa

Czujnik gazu MAXI/K metan / propan-butan - 230V

Czujnik wykrywający stężenie gazu ziemnego (metanu) oraz gazu butlowego (propan-butanu) w powietrzu. Zasilany jest napięciem sieciowym 230 V. Stosowany do ostrzegania przed...
Indeks: SES-03648
Indeks: SES-03648
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 145,00 zł Cena 145,00 zł
  • Darmowa dostawa

Szeroka oferta detektorów

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu lub firmie, detektory Maxi stanowią jedno z najlepszych rozwiązań. W ofercie naszego sklepu dostępne są różne typy urządzeń, dzięki czemu bez problemu można znaleźć produkt odpowiadający naszym potrzebom. Jednym z najczęściej kupowanych detektorów przez osoby prywatne jest czujnik tlenku węgla, czyli czadu. Jest on powszechnie montowany w kuchniach, łazienkach, domowych kotłowniach czy garażach. Sprawdza się także w obiektach użyteczności publicznej oraz szkołach - zwłaszcza salach fizyczno-chemicznych. Detektor informuje o niebezpiecznym poziomie stężenia czadu w powietrzu za pomocą sygnału dźwiękowego oraz optycznie - czerwonym kolorem diody. Urządzenie jest zasilane napięciem sieciowym 230 V.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

W naszej ofercie dostępny jest także czujnik gazów palnych - metanu i propan-butanu. Jest to skuteczny sposób na kontrolowanie instalacji gazowych, wentylacyjnych, a także pieców centralnego ogrzewania. Z tego względu detektor powinien znaleźć się m.in. w prywatnych domach, gdzie korzysta się z tego typu urządzeń, a także obiektach użyteczności publicznej. W sytuacji gdy stężenie gazów w powietrzu przekroczy 15% Dolnej Granicy Wybuchowości, czujnik poinformuje o tym fakcie sygnałem dźwiękowym oraz optycznie. Chcesz zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu lub firmie? Szukasz pewnych i sprawdzonych rozwiązań? Postaw na detektory Maxi i zapewnij sobie ochronę w każdej sytuacji.