Filtruj według
Cena
249 349
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Seagate

Ludzkość nieustannie generuje dane – ich „produkcja” wiąże się z niemal wszystkimi dziedzinami życia. Stąd konieczność rozwoju technologii, które umożliwią gromadzenie, przechowywanie, porządkowanie, zabezpieczanie i udostępnianie informacji. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek w branży nośników danych jest utworzona w 1979 roku marka Seagate Technology. Firma, która powstała początkowo jako Shugart Technology, miała na celu opracowanie nowego produktu – dysków twardych 5,25-calowych. Dziś wręcz zabawne wydaje się, że ówczesny wynalazek mógł pomieścić zaledwie… 5 MB danych, a jego następca zaledwie 2 razy więcej. Wtedy był to jednak tak wielki sukces, że rozwijająca się dopiero Seagate nawiązała współpracę z marką IBM, a jej produkty znalazły się w komputerach osobistych trafiających do użytkowników na całym świecie.

Ilość produktów: 2
Loading...

Dysk twardy 3,5" do monitoringu - Seagate ShyHawk ST1000VX008-EZ - 1TB

Dysk twardy 3,5" firmy Seagate z serii SkyHawk, wykorzystywany do systemów monitorowania. Pojemność dysku jest równa 1 TB, prędkość 5900  obr./min . Posiada interfejs SATA 6 Gb.
Indeks: LEC-13276
Indeks: LEC-13276
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 249,00 zł Cena 249,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Dysk twardy 3,5" do monitoringu - Seagate ShyHawk ST2000VX007-EZ - 2TB

Dysk twardy 3,5" firmy Seagate z serii SkyHawk , wykorzystywany do systemów monitorowania. Pojemność dysku jest równa 2 TB, prędkość 5900  obr./min . Posiada interfejs SATA 6...
Indeks: LEC-13277
Indeks: LEC-13277
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 349,00 zł Cena 349,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Triumfalny pochód Seagate

Jeszcze przed dekadą lat 90., a więc zanim międzynarodowa społeczność otrzymała graficzne systemy operacyjne, które ułatwiły korzystanie z komputerów nawet osobom nieznającym się na programowaniu, marka Seagate uzyskała pozycję lidera w branży dysków twardych i sięgnęła przychodów rzędu miliarda dolarów rocznie. Stała się również prekursorem wielu innowacyjnych rozwiązań, takich jak dyski odporne na wstrząsy, pierwszy na świecie nośnik danych o prędkości 7200 obr./min. (a później także m.in. 10 000 czy 15 000 obr./min). W późniejszym czasie – już w dobie popularności komputerów przenośnych – Seagate osiągał rekordowe pojemności również nośników danych do notebooków. Także pierwszy rekordowy dysk zewnętrzny (o pojemności 3TB) stworzony został przez amerykańskiego producenta. Jednym z najnowszych sukcesów Seagate jest HAMR (technologia magnetycznej rejestracji danych, wspomagana ciepłem) pozwalająca na rejestrację nawet 1 TB danych na 1 cal kwadratowy!

Produkty Seagate dla wszystkich grup użytkowników

Wśród obecnie dystrybuowanych dysków twardych SSD i HDD amerykańskiego producenta znajdują się zarówno dyski wewnętrzne idealne dla graczy oraz prywatnych użytkowników komputerów, nośniki danych gromadzące zapis z systemów monitoringu, jak i rozwiązania z zakresu masowej pamięci danych. Jedną z najpopularniejszych serii pozostaje niezmiennie BarraCuda. Druga grupa nośników to dyski zewnętrzne, w tym przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych danych, a także współpracujące z konsolami do gier. Marka Seagate znana jest także ze swoich dysków klasy korporacyjnej.

Marka Seagate w sklepie Botland

W naszej ofercie znajdziesz doskonałej jakości 3,5-calowe dyski twarde z serii Seagate SkyHawk, przeznaczone do montażu w systemach monitorowania. Duże pojemności (1 lub 2 TB), wysoka prędkość – wynosząca aż 5900 obr./min. i 6-gigabajtowy interfejs SATA czynią te produkty doskonałą propozycją dla przedsiębiorstw. Sprawdzą się zwłaszcza w mniejszych i średniej wielkości organizacjach. Gwarancją niezawodności dysków SkyHawk są stosowane przez Seagate niezwykle restrykcyjne normy oceny jakości i niezawodności produktów.