Filtruj według
Cena
1299 1299
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Stemi

Firma Stemi rozpoczęła swoją działalność od jednej z popularnych zbiórek internetowych i osiągnęła swój cel w zaledwie kilka dni. Od 2015 roku przedsiębiorstwo stale się rozwija i wprowadza nowe produkty na rynek. Jednym z najważniejszych celów firmy jest skuteczna edukacja dzieci i młodzieży od najmłodszych lat. Przedsiębiorstwo kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, dlatego wszystkie produkty zanim trafią do szerokiej sprzedaży przechodzą rygorystyczne testy i kontrole jakości.

Ilość produktów: 1
Loading...

Stemi Hexapod - sześcionożny robot kroczący - zestaw do samodzielnego złożenia

Zestaw umożliwiający stworzenie robota 6 nożnego, każda noga składa się z 3 serwomechanizmów, wszystkie pracują razem harmonijnie, wykonując realistyczne ruchy. Komunikuje się...
Indeks: STI-13247
Indeks: STI-13247
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 1 299,00 zł Cena 1 299,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Zaawansowane roboty Stemi

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć m.in. inteligentne roboty do samodzielnego montażu. Urządzenia tego typu mogą być sterowane m.in. za pośrednictwem technologii bluetooth. Roboty Stemi wyróżniają się naturalnymi ruchami i mogą być połączone m.in. ze smartfonami i tabletami z systemem operacyjnym Windows oraz iOS. Produkty Stemi są idealne zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych dzieci, ponieważ uczą kreatywnego myślenia, umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji. Montaż robota nie wymaga specjalnych umiejętności technicznych, dlatego jest idealny dla dzieci.

Szerokie możliwości produktów Stemi

W ofercie sklepu Botland dostępne są roboty, które można programować zarówno w środowisku Arduino IDE, jak i w specjalnej aplikacji. Ponadto, roboty Stemi mogą być sterowane za pośrednictwem głosu oraz ruchów głowy. Co więcej, dzięki zastosowaniu różnych czujników, urządzenie reaguje na bodźce zewnętrzne. Sprzęt jest zasilany wydajnymi akumulatorami, natomiast ładowanie odbywa się za pośrednictwem portu USB. Ze względu na wszechstronne zastosowanie i szerokie możliwości, roboty Stemi gwarantują wielogodzinną zabawę i naukę w jednym. Robot może np. tańczyć w rytm różnych piosenek lub kroczyć po zaplanowanej trasie.

Nauka poprzez zabawę

Produkty Stemi przede wszystkim są nastawione na edukację i rozwój. Uczniowie poprzez zabawę uczą się sposobu działania i funkcji podstawowych elementów elektronicznych. Ponadto, zdobywają wiedzę z zakresu programowania. Niejednokrotnie zabawa przeradza się w hobby, a w przyszłości w zawód. Jeżeli szukasz zaawansowanych robotów z możliwością programowania ich ruchów, sprawdź atrakcyjną ofertę Botland.