Filtruj według
Cena
109 139
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Netgear

NETGEAR to amerykańska firma o międzynarodowym zasięgu, której siedziba znajduje się w San Jose w Kalifornii. Przedsiębiorstwo dysponuje biurami w blisko 25 krajach, zaś same produkty są sprzedawane na całym świecie. NETGEAR zajmuje się produkcją sprzętu sieciowego, zarówno dla klientów indywidualnych, firm, jak i dostawców usług. Wyróżnia się on nie tylko wysoką jakością, ale również bezproblemowym i szybkim działaniem oraz łatwością użytkowania. W asortymencie NETGEAR można znaleźć zarówno technologie bezprzewodowe, takie jak wi-fi czy LTE, a ponadto Ethernet czy powerline, a także przewodowe i bezprzewodowe urządzenia do dostępu szerokopasmowego i łączności sieciowej. Występują one w różnych konfiguracjach, dzięki czemu zaspokoją potrzeby różnych użytkowników, niezależnie od regionu geograficznego w jakim zamieszkują. Firma dba o wysokie standardy produkcji. W tym celu ustanowiła własną organizację ds. jakości produktów, która zajmuje się audytem i kontrolą procesów w fabrykach. Asortyment NETGEAR wyróżnia się niezawodnym działaniem oraz przystępnymi cenami.

Ilość produktów: 2
Loading...

Switch Netgear GS108GE 8 portów 1000Mbps

Switch pozwala na rozbudowę sieci do prędkości  Gigabit . Dzięki funkcji priorytetyzacji ruchu 802.1p oraz QoS i ramki jumbo pozwala na uzyskanie bezproblemowej integracji z...
Indeks: HUR-13105
Indeks: HUR-13105
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 139,00 zł Cena 139,00 zł
  • Darmowa dostawa

Switch Netgear GS105GE 5 portów 1000Mbps

Przełącznik sieciowy 10 / 100 / 1000 Mb/s wyposażony w pięć portów RJ45 . Urządzenie może służyć jako rozdzielacz w przypadku podłączenia do sieci minikomputera Raspberry...
4.5 (2)
Indeks: HUR-13104
Indeks: HUR-13104
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 109,00 zł Cena 109,00 zł
  • Darmowa dostawa

Wysokiej jakości sprzęt sieciowy

W ofercie Botland można znaleźć spory wybór produktów NETGEAR, dzięki czemu każda osoba bez problemu znajdzie urządzenie, które sprosta jej potrzebom. W naszym asortymencie znajduje się m.in. przełącznik sieciowy, wyposażony w pięć portów, który doskonale sprawdza się m.in. jako rozdzielacz podczas podłączenia do sieci minikomputera Raspberry Pi. Urządzenie NETGEAR charakteryzuje się szerokim zakresem temperatury roboczej, który gwarantuje stabilną pracę i bezproblemowe działanie w praktycznie każdych warunkach. Dodatkowo, sprzęt wyróżnia się niewielką wagą, wynoszącą zaledwie 264 gramy.

Rozbuduj sieć razem z produktami NETGEAR

W Botland dostępny jest także switch NETGEAR, dzięki któremu rozbudujesz sieć do wysokich prędkości. Urządzenie doskonale sprawdzi się w małych i średniej wielkości firmach. Sprzęt został wyposażony w funkcję priorytetyzacji ruchu oraz ramkę jumbo, dzięki czemu może z łatwością zintegrować się z zaawansowanymi sieciami. NETGEAR daje dożywotnią gwarancję na opisywany model, co świadczy o jego niezawodności i wysokiej jakości. Szukasz sprawdzonych urządzeń sieciowych do swojego domu lub firmy? Sprawdź asortyment Botland i postaw na produkty NETGEAR.