Filtruj według
Cena
2399 2699
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Koowheel

Koowheel to firma, która od 2009 roku zajmuje się wyjątkowym działem transportu. Chodzi o tak zwany transport krótkodystansowy i transport miejski, a dokładniej – pojazdy elektryczne. Producent zapewnia wysokiej jakości sprzęt do poruszania się po mieście, który nie tylko jest praktyczny, ale jego użytkowanie sprawia prawdziwą przyjemność właścicielom. To zasługa znakomitych, dobrze przemyślanych i dopracowanych projektów desek i skuterów elektrycznych.

Ilość produktów: 2
Loading...

Deskorolka elektryczna Koowheel Kooboard ONYX + 2x akumulator 4300mAh

Deskorolka elektryczna charakteryzująca się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jej możliwości i jakości wykonania. Osiąga prędkość do 40 km/h i pozwala na przejechanie nawet 25...
Indeks: KOO-13052
Indeks: KOO-13052
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 699,00 zł Cena 2 699,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Deskorolka elektryczna Koowheel Kooboard ONYX + akumulator 5500mAh

Deskorolka elektryczna charakteryzująca się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jej możliwości i jakości wykonania. Osiąga prędkość do 40 km/h i pozwala na przejechanie nawet 25...
Indeks: KOO-13061
Indeks: KOO-13061
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 2 399,00 zł Cena 2 399,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Koowheel – jeden ze światowych liderów producentów desek elektrycznych

Koowheel to firma, która obecnie opiera swoją główną oś działalności na produkcji coraz bardziej popularnego środka transportu miejskiego – pojazdów elektrycznych. Producent spełnia realne zapotrzebowania klientów: deski elektryczne to odpowiedź na potrzebę odkorkowywania miast oraz oczyszczenia w nich powietrza zatruwanego przez pojazdy spalinowe. Produkty Koowheel spełniają nie tylko praktyczną rolę, ale również stanowią dla wielu klientów doskonałe narzędzie do spełniania potrzeby rozrywki i spędzania czasu na powietrzu. Firma to światowy lider, którego flagowym produktem są deskorolki elektryczne. Koowheel ma siedziby w Chinach, Stanach Zjednoczonych oraz w Niemczech, dzięki czemu z łatwością jest w stanie obsługiwać produkcję i dystrybucję swoich produktów na cały świat.

Koowheel – co znajdziesz na stronie sklepu Botland?

Na naszej stronie znajdziesz przede wszystkim najlepsze i najbardziej rozpoznawalne produkty – deski elektryczne. Powszechna opinia sugeruje, że producent Koowheel oferuje swoim klientom pełnowartościowe produkty wysokiej jakości w cenach znacznie niższych niż spodziewane. Sprzęt Koowheel dostarczany przez Botland – na przykład Koowheel Kooboard ONYX jest w stanie osiągać prędkość nawet do 40 km/h (oczywiście przy zachowaniu odpowiednich warunków – między innymi płaski teren oraz odpowiednia waga jeżdżącego). Dzięki znakomitym akumulatorom (o pojemności 4300 mAh) dołączanym do zestawu oraz dzięki systemowi oszczędnego zarządzania energią deska jest w stanie przejechać trasę o długości nawet do 25 km bez konieczności ładowania. Za oszczędną pracę odpowiadają również wydajne silniki o łącznej mocy około 700 W. Pojazd za pośrednictwem specjalnego pilota trzymanego w ręce jest sterowany przez użytkownika.