Filtruj według
Cena
225 225
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki NQD

NQD (NewQiDa Toys Factory) to chińska marka, której tradycja sięga 1988 roku. Firma ma w swojej ofercie ogromną liczbę zabawek przede wszystkim robotów i zdalnie sterowanych pojazdów oraz maszyn, ale także zabawki dla małych dzieci, gry edukacyjne i wiele innych. Marka była wielokrotnie nagradzana prestiżowymi odznaczeniami, zarówno w odniesieniu do jej produktów, jak i modelu biznesowego. Obecnie zabawki marki NQD są dostępne w sklepach na całym świecie – między innymi w Botland.
Ilość produktów: 1
Loading...

Samochód RC zdalnie sterowany - NQD Land Buster Monster Truck - 2,4GHz - 1:12

Zdalnie sterowany model samochodu firmy NQD wykonany w skali 1:12, potrafiący jechać z prędkością do 45 km/h, przeznaczony do jazdy terenowej. Auto sterowane zdalnie z...
Indeks: GIM-12897
Indeks: GIM-12897
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 225,00 zł Cena 225,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

NQD – barwna historia sukcesu

Firma została założona w czerwcu 1988 roku w Chenghai, które Chińczycy określają mianem „stolicy zabawek i prezentów”. Z początku przedsiębiorstwo tworzyło niemal wszystkie rodzaje zabawek, natomiast z czasem jego działalność została ukierunkowana na zabawki wykorzystujące nowoczesne technologie – przede wszystkim zdalnie sterowane pojazdy i maszyny oraz roboty. Twórcy kładą nacisk nie tylko na jakość, trwałość i atrakcyjność produktów, ale także na wykorzystanie w nich ciekawych rozwiązań technologicznych. Na przestrzeni lat marka była odznaczana kolejnymi międzynarodowymi nagrodami i zdobywała certyfikaty potwierdzające wysoką jakość oraz bezpieczeństwo jej produktów (między innymi RoHS, CE, EMC i inne).

Zabawki od NQD

Oferta marki NQD obejmuje ogromną liczbę zabawek skierowanych do różnych grup wiekowych. Dużą popularnością cieszą się na przykład serie z superbohaterami takimi jak Spider Man czy Avengers. Firma jest też autorem zabawek i robotów edukacyjnych wzorowanych na filmowych Transformersach, takich jak robot Bumblebee, który sprawdzi się zarówno jako kompan zabaw, jak i jako pomoc w nauce. W ofercie NQD dostępny jest także duży wybór zdalnie sterowanych modeli łodzi i pojazdów, w tym monster trucki, amfibie czy motorówki. Natomiast dla młodszych dzieci NQD przygotowało propozycje zabawek stymulujących rozwój motoryczny i pobudzających ciekawość świata, na przykład multimedialny samochód, muzyczne pudło z łamigłówkami czy interaktywny automat do gier. Wspólną cechą wszystkich produktów NQD jest troska o zaangażowanie dziecka jednocześnie w zabawę i naukę.

Jakie produkty od NQD znajdziesz w Botland?

W naszym sklepie znajdziesz na przykład zdalnie sterowany samochód Land Buster Monster Truck marki NQD. Jest to model rzeczywistego pojazdu wykonany w skali 1:12. Auto posiada napęd na cztery koła i cztery działające niezależnie amortyzatory, dzięki czemu znakomicie poradzi sobie podczas jazdy nawet w bardzo trudnym terenie. Kontakt z pojazdem odbywa się za pośrednictwem fal radiowych o częstotliwości 2,4 GHz, co zapewnia doskonały zasięg i błyskawiczną reakcję układu. Urządzenie jest w stanie poruszać się z prędkością dochodzącą nawet do 45 km/h. Pojazd ma wbudowany wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, dzięki czemu auto ładuje się bardzo szybko i dysponuje dużą pojemnością baterii (aż 1500 mAh).