Filtruj według
Cena
15 16
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Renishaw

Renishaw to brytyjska marka, która prowadzi działalność badawczą i tworzy urządzenia oraz komponenty z dziedziny metrologii, spektroskopii i druku 3D, a także innowacyjne technologie z zakresu medycyny. Firma jest obecna na europejskim i światowym rynku już od ponad czterdziestu lat, a jej filie znajdują się w 37 krajach na całym globie. Produkty Renishaw słyną z wysokiej precyzji i bezkompromisowej jakości wykonania, co pozwala na stosowanie ich w zaawansowanych projektach przeznaczonych do realizacji odpowiedzialnych zadań, takich jak ochrona zdrowia czy kontrola ruchu.

Ilość produktów: 1
Loading...

Enkoder magnetyczny - układ AM4096 12-bitów

Bezkontaktowy enkoder magnetyczny AS5040  w niewielkiej obudowie. Rozdzielczość sięga 12 bitów ( 4096 kroków na obrót ) z programowalną pozycją zerową. Napięcie zasilania...
5.0 (2)
Indeks: RNH-12651
Indeks: RNH-12651
Wysyłka 24h
Dostępny
Cena podstawowa 15,90 zł Cena 15,90 zł
  • Wyprzedaż!
  • Darmowa dostawa

Najwyższa jakość i precyzja od Renishaw

Firma Renishaw może pochwalić się blisko czterdziestoletnią historią działalności, w trakcie której uczestniczyła w tworzeniu przełomowych rozwiązań dla medycyny, nauki i przemysłu. Główną oś działalności produkcyjnej przedsiębiorstwa stanowią produkty z zakresu metrologii, spektroskopii i kontroli produkcji. Obecnie stworzone przez Renishaw urządzenia i komponenty elektroniczne są wykorzystywane między innymi w ochronie zdrowia, lotnictwie, motoryzacji, przemyśle ciężkim, produkcji precyzyjnej, elektronice, energetyce czy podczas badań naukowych. Firma jest także pionierem na rynku drukarek 3D wykorzystujących metale jako materiał roboczy (formowanie proszkowe). Renishaw jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak PWC Business Awards czy MWP Awards.

Jakie produkty oferuje marka Renishaw?

Marka Renishaw oferuje szeroki wybór produktów z zakresu kontroli produkcji, sterowania ruchem, wyposażenia medycznego, sprzętu laboratoryjnego i druku 3D. W asortymencie firmy znajdziesz między innymi takie propozycje jak sondy pomiarowe do maszyn, akcesoria i oprogramowania dla sond, laserowe, magnetyczne i optyczne przetworniki położenia, produkty dentystyczne, neurologiczne i twarzowo-szczękowe, mikroskopy do spektroskopii ramanowskiej, urządzenia kalibrujące i optymalizujące pracę innych maszyn oraz drukarki 3D wykorzystujące technologię wytwarzania przyrostowego z metalu i akcesoria do tych drukarek. Oprócz szerokiej gamy wysokiej jakości produktów Renishaw oferuje swoim klientom również kompleksowe wsparcie w dziedzinie wdrażania poszczególnych rozwiązań czy realizacji indywidualnych projektów opartych o propozycje firmy.

Propozycje od Renishaw w Botland

W naszym asortymencie znajdziesz na przykład wysokiej klasy enkoder magnetyczny od Renishaw. Urządzenie ma rozdzielczość 12 bitów i programowalną pozycję zerową, zintegrowaną pamięć EEPROM oraz szeroką gamę opcji wyjścia (przyrostowe, szeregowe SSI, TWI, komunikacyjne UVW, napięcie liniowe, Tacho i analogowe sinusoidalne). Użytkownik może też liczyć na wysoką prędkość obrotową wynoszącą aż do 60 000 rpm. Enkoder został umieszczony w standardowej obudowie SSOP28 i może być zasilany prądem o napięciu od 3,3 V do 5 V, dlatego świetnie sprawdzi się w projektach wymagających współpracy z układem logicznym w postaci mikrokontrolera.