Filtruj według
Cena
595 595
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki VRX Racing

VRX Racing to włoska marka, której głównym produktem są zdalnie sterowane modele pojazdów zasilane benzyną lub energią elektryczną. Oprócz tego firma posiada w swojej ofercie także szeroki wybór akcesoriów, części zapasowych i elementów do rozbudowy modeli RC – między innymi opony, koła, silniki, akumulatory, nadajniki i odbiorniki radiowe, zębatki, przejściówki i wiele innych. Asortyment VRX Racing obejmuje też drony i zdalnie sterowane modele helikopterów.
Ilość produktów: 1
Loading...

Samochód RC zdalnie sterowany - Spirit EBD - 2,4GHz - 1:10

Zdalnie sterowany model samochodu firmy VRX Racing wykonany w skali 1:10, potrafiący jechać z prędkością do 40 km/h. Auto sterowane zdalnie z napędem 4WD, standardowo...
Indeks: GIM-12616
Indeks: GIM-12616
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 595,00 zł Cena 595,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

VRX Racing: jakość i pasja

VRX Racing to firma, której siedziba mieści się we Włoszech. Przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i produkcją wysokiej jakości urządzeń RC, zwłaszcza zdalnie sterowanych modeli pojazdów i maszyn latających, a także pasujących do nich części i akcesoriów. Oferta marki jest skierowana do pasjonatów, którzy dobrze orientują się w pracy z tego rodzaju sprzętem i mają ambicję uzyskiwać jak najlepsze rezultaty. Jednak urządzenia VRX Racing świetnie sprawdzą się również w przypadku początkujących użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze zdalnie sterowanymi pojazdami i maszynami.

Bogata oferta VRX Racing

W asortymencie VRX Racing znajdują się między innymi modele samochodów na benzynę (monster truck, buggy, short course truck, truggy, rally, pojazdy off-roadowe – Coyote czy Rattlesnake) oraz napędzanych energią elektryczną (monster truck, mega truck, jeep, truggy, buggy, short course, off-road, auta wyścigowe, desert truck, rock-crawlery i wiele innych). Ponadto marka oferuje różne modele zdalnie sterowanych helikopterów i dronów. Oprócz samych urządzeń, w ofercie VRX Racing znajdziesz też ogromny wybór części zapasowych, modułów do rozbudowy maszyn i akcesoriów – między innymi koła, opony, części karoserii, części montażowe, wały korbowe, silniki, serwomechanizmy, regulatory prędkości, kondensatory, switche, programatory, akumulatory (NiMH, Li-Pol, Li-Ion), ładowarki, adaptery, elementy oświetlenia, przewody, nadajniki i odbiorniki sygnału radiowego, moduły sterujące oraz wiele innych produktów.

Jakie produkty VRX Racing znajdziesz w Botland?

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi zdalnie sterowany model typu buggy Spirit EBD. Urządzenie zostało wykonane w skali 1:10 i z dużą precyzją odwzorowuje rzeczywisty pojazd. Auto może poruszać się z prędkością dochodzącą aż do 40 km/h i posiada napęd na wszystkie cztery koła, co pozwala uzyskać wyjątkowo dobrą przyczepność i doskonałą sterowność podczas jazdy. Energia elektryczna potrzebna do pracy silnika klasy 550 jest w tym modelu dostarczana przez pojemny akumulator NiMH 1800 mAh. Dodatkowo pojazd wyposażony jest w wysokiej klasy aluminiowe amortyzatory olejowe oraz aluminiowy wał przeniesienia napędu, a także znakomicie wykonany regulator obrotów ułatwiający sterowanie. Urządzenie komunikuje się ze sterownikiem za pośrednictwem fal radiowych o częstotliwości 2,4 GHz, co pozwala na uniknięcie większości ewentualnych zakłóceń.