Filtruj według
Cena
122 122
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-4) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki CubieBoard

CubieTech to chińska marka założona w 2012 roku w Zhuhai. W tym samym roku przedsiębiorstwo wypuściło swój główny produkt - jednopłytkowy komputer CubieBoard, który od razu zyskał duże uznanie użytkowników. Urządzenie produkowane jest na licencji open-source: oznacza to, że inni producenci i osoby prywatne mogą skorzystać z udostępnianych przez CubieTech materiałów, by zbudować własną wersję płytki, a nawet ją sprzedawać. CubieBoard sprawdzi się podczas prototypowania, do budowy własnych urządzeń elektronicznych oraz w wielu innych projektach.
Ilość produktów: 1
Loading...

DVK522 - rozszerzenie do Cubieboard 1/2 - Waveshare 8914

Moduł rozszerzający do minikomputera Cubieboard w wersji 1 lub 2. Posiada możliwość podłączenia między innymi wyświetlaczy dotykowych LCD, modułu kamery, urządzeń UART, SPI,...
Indeks: WSR-04812
Indeks: WSR-04812
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 122,00 zł Cena 122,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

CubieBoard od CubieTech

Głównym produktem marki CubieTech jest komputer jednopłytkowy CubieBoard. Urządzenie to zostało zaprojektowane w celu ułatwienia pracy elektronikom i robotykom - płytka doskonale nadaje się do prototypowania, a także może stać się podstawą do budowy różnych urządzeń elektronicznych czy robotów. Obecnie dostępne jest już kilkanaście wersji CubieBoard, które różnią się między sobą parametrami technicznymi (między innymi ilością dostępnej pamięci, wykorzystanym procesorem oraz dostępnymi wyjściami). Urządzenie obsługuje takie systemy operacyjne jak Android, Fedora, OpenBSD, Armbian czy Ubuntu. Płytka posiada licencję typu open-source hardware, co oznacza, że wszystkie plany i projekty są udostępnione przez producenta, a inne marki lub prywatni użytkownicy mogą budować własne wersje CubieBoard na swój użytek lub w celach komercyjnych.

Inne produkty od CubieTech

Pozostały asortyment CubieTech również jest związany z płytką CubieBoard i obejmuje przede wszystkim rozszerzenia oraz akcesoria pozwalające zwiększyć ilość jej funkcji. W ofercie firmy znajdziesz na przykład obudowy, nakładki (między innymi moduł 4G LTE, WiFi, USB czy HDMI), ekrany, kamery, części zapasowe, przewody, moduły IoT, piloty umożliwiające sterowanie zdalne oraz wiele innych produktów.

Szerokie zastosowanie produktów CubieTech

Płytka CubieBoard i inne produkty CubieTech znakomicie sprawdzą się podczas realizowania różnych projektów elektronicznych. CubieBoard można wykorzystać w trakcie prototypowania, a także jako element logiczny w różnych układach elektronicznych. Płytka posłuży na przykład do zbudowania własnego robota, sterownika w systemie inteligentnego budynku, routera, serwera internetowego, pojazdu RC, sprzętu audio i wideo oraz przydać się podczas realizacji wielu innych projektów.