Filtruj według
Cena
59 319
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Sanwa

Sanwa to japońska firma tworząca przede wszystkim rozwiązania wykorzystywane w dronach, pojazdach RC i innych zdalnie sterowanych modelach, a także robotach czy pozostałych ruchomych urządzeniach elektronicznych. W ofercie marki dostępne są między innymi serwomechanizmy, silniki, systemy RC, moduły sterowania, odbiorniki i nadajniki oraz szeroki wybór akcesoriów. Produkty firmy Sanwa cechują się wysoką starannością wykonania, trwałością i znakomitym stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu świetnie sprawdzą się zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych konstruktorów.

Ilość produktów: 2
Loading...

Serwo Sanwa SRM-102 - standard

Serwomechanizm typu standard firmy Sanwa. Prędkość: 0,18 s /60 ° .   Moment: 3,3 kg*cm. Wymiary: 39 x 20 x 36 mm. Masa: 45 g.
Indeks: MOT-02065
Indeks: MOT-02065
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 59,00 zł Cena 59,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Serwo Sanwa ERS-962 HV wodoodporne - standard

Cyfrowe, wodoodporne serwo typu standard. Zasilane napięciem z zakresu od 6 V do 7,4 V. Pracuje w zakresie od 0 do 180 stopni. Prędkość: 0,11 s/60°. Moment: 25,3 kg*cm...
Indeks: ANF-11662
Indeks: ANF-11662
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 319,00 zł Cena 319,00 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Jakość marki Sanwa

Sanwa jest jednym z popularniejszych producentów akcesoriów do dronów i zdalnie sterowanych pojazdów na rynku japońskim. Firma tworzy przede wszystkim części elektroniczne, przeznaczone do budowy wewnętrznych części urządzeń, które odpowiadają za sterowanie sprzętem i jego prawidłowe poruszanie się. Marka stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykonania, trwałość i niezawodność swoich produktów – użytkownicy wybierający artykuły Sanwa mogą mieć pewność, że sięgają po propozycje z najwyższej półki. Jednocześnie komponenty elektroniczne tej firmy dostępne są w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu mogą zdecydować się na nie również początkujący konstruktorzy, którym zależy na korzystaniu ze starannie zaprojektowanych i wykonanych elementów.

Jakie produkty znajdziesz w ofercie tej marki?

Firma Sanwa jest autorem wielu komponentów elektronicznych przeznaczonych do budowy pojazdów RC, dronów oraz innych zdalnie sterowanych modeli. W ofercie marki dostępne są między innymi gotowe systemy RC, różne typy odbiorników, wiele rodzajów serwomechanizmów, żyroskopy, elektroniczne moduły kontroli prędkości, moduły sterowania radiowego, transmitery, akumulatory, jednostki pamięci, przewody, czujniki, elementy montażowe (tuleje, śruby, podkładki), przełączniki oraz szeroki wybór akcesoriów ułatwiających transport i eksploatację innych produktów.

Oferty marki Sanwa w sklepie Botland

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi serwomechanizmy Sanwa w wariancie standardowym i wodoodpornym. Obydwa modele mogą operować w zakresie ruchu wynoszącym od 0° do 180°. Urządzenia możesz wykorzystać do budowy dronów, pojazdów RC czy zdalnie sterowanych modeli pływających, ale także podczas konstruowania robotów czy innych ruchomych sprzętów elektronicznych. Znakomicie sprawdzą się również podczas nauki elektroniki. Serwomechanizmy Sanwa dostępne w naszej ofercie cechują się wyjątkową trwałością i niezawodnością, dlatego możesz sięgnąć po nie nawet podczas wykonywania bardzo wymagających projektów elektronicznych.