Filtruj według
Cena
43 100
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki DGServo

DGServo to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji serwomechanizmów. Firma ma w swojej ofercie serwa, bo tak potocznie są nazywane serwomechanizmy cechujące się zróżnicowanymi parametrami technicznymi. Szeroki asortyment sprawia, że każdy konstruktor z pewnością znajdzie urządzenie idealnie pasujące do jego projektu. Serwo składa się m.in. z potencjometru, silnika, układu sterującego i oczywiście z przekładni. Serwomechanizmy opisywanej firmy są wykorzystywane m.in. w automatyce oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność wprawienia w ruch poszczególnych elementów.
Ilość produktów: 2
Loading...

Serwo DGS S90 S05NF - medium

Serwo typu medium z metalowymi trybami. Prędkość: 0,18 s/60 ° . Moment: 3,19 kg*cm. Wymiary: 29 x 13.8 x 30 mm. Masa: 20 g.
Indeks: SPF-01927
Indeks: SPF-01927
Chwilowo niedostępny
Czas oczekiwania: 6-8 tyg.
Cena podstawowa 99,50 zł Cena 99,50 zł
  • Darmowa dostawa

Serwo DGS S04NF praca ciągła 360 z kołem Dagu RS002D

Serwo DGS S04NF, pracujące jak silnik z regulowaną prędkością. Zasilane jest napięciem od 4,8 V do 6 V, posiada moment 3,5 kg*cm i prędkość 0,15 s/60°. W zestawie znajduje się...
Indeks: DGU-03066
Indeks: DGU-03066
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 43,50 zł Cena 43,50 zł
  • EOL
  • Darmowa dostawa

Niezawodne serwomechanizmy firmy DGServo

Serwa opisywanej firmy zyskały popularność m.in. ze względu na długą żywotność i wysoką wydajność. Takie połączenie sprawia, że zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczeni automatycy oraz domowi konstruktorzy mogą polegać na urządzeniach DGServo. W asortymencie przedsiębiorstwa dostępne są m.in. serwomechanizmy zasilane napięciem w zakresie od 4,8 do 6 V o masie 34 g. W zestawie oprócz serwa użytkownik otrzymuje kompatybilne koło o średnicy 38 mm. Urządzenia tego typu mogą pracować m.in. w trybie ciągłym. Ponadto producent ma w swojej ofercie mniejsze serwomechanizmy, ważące ok. 20 g. Ich wymiary fizyczne są następujące: 29 mm x 13,8 mm x 30 mm. W komplecie użytkownik otrzymuje zarówno orczyki, jak i podkładki oraz wkręty. Wybrane serwomechanizmy DGServo są w pełni kompatybilne z robotem wyprodukowanym przez firmę SparkFun Pan, a także z chwytakiem produkcji Robotic Claw MKII.

Dodatkowe informacje o serwach DGServo

Warto pamiętać, że szczytowy pobór prądu serwomechanizmów DGServo może przekraczać 500 mA. Z tego powodu nie mogą być one zasilane bezpośrednio z minikomputerów Arduino. Na uwagę zasługuje również fakt, że wszystkie tryby serw są wykonane z metalu, co dodatkowo wydłuża ich żywotność. Zastosowanie serwomechanizmów jest praktycznie nieograniczone i zależy jedynie od inwencji konstruktora, który przy ich pomocy może tworzyć niezwykłe projekty zmieniające otoczenie.