Filtruj według
Cena
109 349
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Kategorie
Więcej (-5) Ok Wyczyść
Filtruj

Promowane produkty

Polecane

Lista produktów marki Genesis

Lubisz rozrywkę multimedialną? Szukasz sprzętu, który zaspokoi twoje wysokie wymagania. Marka Genesis to odpowiedź na wszystkie twoje pytania. Jest to sprzęt najwyższej jakości, przeznaczony dla graczy na każdym poziomie zaangażowania. Specjalnie dobrane akcesoria pozwolą, nie tylko uprzyjemnić rozgrywkę, ale również osiągać najlepsze rezultaty. Uwolnij swój potencjał ze sprzętem Genesis. Sprawdź naszą ofertę na te wyjątkowe akcesoria komputerowe w naszym sklepie internetowym Botland.

Ilość produktów: 8
Loading...

Słuchawki stereo z mikrofonem - Genesis H59

Stereofoniczne słuchawki z odłączanym mikrofonem oraz regulacją głośności na przewodzie.  Posiadają złącze Jack 4-pinowe oraz przejściówkę na dwa gniazda 3-pinowe, więc są...
Indeks: EAK-08533
Indeks: EAK-08533
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 129,00 zł Cena 129,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Klawiatura mechaniczna - Genesis RX85 Blue - podświetlanie białe

Mechaniczna klawiatura z białym podświetleniem z możliwością wybrania spośród 20 trybów. Posiada przełączniki blue marki Kailh.
Indeks: KAP-09896
Indeks: KAP-09896
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 349,00 zł Cena 349,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Klawiatura mechaniczna - Genesis Thor 300 TKL Red podświetlanie białe

Mechaniczna klawiatura z białym podświetleniem z możliwością wybrania z pośród 20 trybów. Posiada przełączniki red marki Outemu.
Indeks: KAP-09899
Indeks: KAP-09899
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 175,00 zł Cena 175,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Klawiatura mechaniczna - Genesis Thor 300 Blue - podświetlanie zielone

Mechaniczna klawiatura z zielonym podświetleniem z możliwością wybrania spośród 20 trybów. Posiada przełączniki blue marki Outemu.
Indeks: KAP-09897
Indeks: KAP-09897
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 270,00 zł Cena 270,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Klawiatura mechaniczna - Genesis Thor 300 TKL Blue - podświetlanie zielone

Mechaniczna klawiatura z zielonym podświetleniem z możliwością wybrania z pośród 20 trybów. Posiada przełączniki red marki Outemu .
Indeks: KAP-09898
Indeks: KAP-09898
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 209,00 zł Cena 209,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Klawiatura mechaniczna - Genesis RX85 Brown - podświetlanie białe

Mechaniczna klawiatura z białym podświetleniem z możliwością wybrania z pośród 20 trybów. Posiada przełączniki brown marki Kailh.
Indeks: KAP-11978
Indeks: KAP-11978
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 299,00 zł Cena 299,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Klawiatura Genesis RX22 USB z podświetleniem

Niezbędny element dla każdego komputera, w tym  Rasbperry Pi .  Klawiatura przeznaczona dla graczy. Posiada precyzyjne, doskonale wyczuwalne klawisze. Wyposażona również w...
Indeks: KAP-08535
Indeks: KAP-08535
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 109,00 zł Cena 109,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Klawiatura mechaniczna - Genesis RX85 Red - podświetlanie białe

Mechaniczna klawiatura z białym podświetleniem z możliwością wybrania spośród 20 trybów. Posiada przełączniki red marki Kailh.
Indeks: KAP-11977
Indeks: KAP-11977
Produkt wycofany
Niedostępny
Cena podstawowa 279,00 zł Cena 279,00 zł
 • EOL
 • Darmowa dostawa

Rozwój i podbój

Marka Genesis powstała w 2011 roku w Polsce i od tamtej pory prężnie się rozwija. W ciągu tych sześciu lat rozrosła się i osiągnęła zasięg ogólnoeuropejski. Od momentu powstania firma dostarcza akcesoria dla graczy na każdym poziomie zaangażowania, co oznacza, że to sprzęt dla każdego miłośnika rozrywki multimedialnej. Genesis oznacza: stawać się i wciąż wzrastać, co idealnie pasuje do tej zdobywającej kolejne rynki firmy spod Poznania. Dzięki pomocy w postaci społeczności graczy sprzęt ciągle ewoluuje i zapewnia coraz bardziej innowacyjne narzędzia do profesjonalnej rozgrywki.

Szeroka gama produktowa

Genesis projektuje i tworzy sprzęt dla graczy na różnych poziomach zaawansowania, który pomaga im osiągać nowe cele i rozwijać swoje umiejętności na wirtualnej arenie. Firma posiada w ofercie sprzęt, który kompleksowo zaspokoi każdą potrzebę. Od myszek i podkładek, gamingowych klawiatur poprzez słuchawki i mikrofony, po akcesoria do konsol, a nawet fotele dla graczy czy różnorodne gadżety dla miłośników marki. Wszystkie te akcesoria wykonane z najwyższej jakości materiałów pozwalają skupić się na tym, co najważniejsze dla graczy – rozgrywce.

Rozwijanie się i rynek e-sport

Rynek graczy i sprzętu dla nich, ciągle się rozwija i zmienia. Firma Genesis nadążając za trendami, oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów i nowości. Ostatnią z nowości są fotele dla graczy z myślą o ich zdrowiu. Dbając o prawidłową pozycję przed komputerem czy konsolą chronimy swoje zdrowie. Dla wymagających graczy powstają specjalne serie produktów takie jak myszy zaprojektowane pod gry FPS lub MMO czy specjalne klawiatury mechaniczne. Obecność marki Genesis w środowisku e-sportu to gwarancja dopasowania sprzętu do potrzeb społeczności graczy. Firma regularnie gości na imprezach i turniejach takich jak Pyrkon, IEM, Gamescom czy PGA, jako wystawca lub sponsor. Jest też oficjalnym sponsorem Team Romania, jednej z czołowych ekip w grze Dota2, a także drużyn CS:GO oraz Team Genesis. Dzięki temu bezpośredniemu kontaktowi z graczami firma zbiera doświadczenie i słucha bezpośrednich potrzeb graczy.

Społeczność #Genesisgaming

Siłą marki Genesis jest bezpośrednie połączenie produktów i ich użytkowników, to dzięki graczom, firma zbiera uwagi i komentarze z pierwszej ręki. Społeczność #genesisgaming, do której może należeć każdy gracz to niezwykłe miejsce, dzięki któremu Genesis czerpie masę wiedzy i wprowadza innowację. W naszym sklepie Botland dostępna jest na przykład: Klawiatura mechaniczna - Genesis RX85 Blue. Niezwykle wygodna klawiatura dla graczy oraz osób, które dużo piszą. Wbudowane białe podświetlenie z możliwością wybrania spośród 20 trybów. Posiada przełączniki najwyższej jakości Kailh Blue o żywotności do 50 milionów kliknięć, ale to nie wszystko nakładki na klawisze zostały wykonane z technologii Double Injection, co oznacza, że nadruki wszczepia się specjalną metodą i są nieścieralne, a podpórka pod nadgarstki pozwalają wygodnie grać lub pracować. Aluminiowa konstrukcja wytrzyma trudy każdej rozgrywki.